Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan javítható ki az elreped...

Hogyan javítható ki az elrepedt mosdókagyló?

Figyelt kérdés
Igazából belepottyant valami, kissé elrepedt, de ami a fontosabb, keletkezett rajta egy kb 2mm-es lyuk, amin ugye a víz befolyik a mosdókagyló testébe. Ezt szeretném befoltozni, hol találok ehhez megfelelő anyagot?
2009. júl. 11. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Műgyanta,Epokit............
2009. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt meg honnan szedet c-i-t-e-r-a.?
2009. júl. 11. 11:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Apropó! Létezik, hogy a kérdéses anyagokkal kipótolva a lyukat, mondjuk egy nme túl elütő fehér színt kapok?
2009. júl. 11. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy új beszerzése
2009. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Létezik kimondottan erre porcelán ragasztó/pótló de kétlem hogy úgy el tudja takarni a repedést,lyukat hogy az nem lesz észrevehető.

Én nekem is le tört egyszer egy darabja,keresgéltem a neten össze-vissza,aztán a vaterán találtam egy ugyan olyat 1500 ft-ért (és vadi új volt !),mert a pali rossz típusút vett magának,nem tudott mit kezdeni vele... Én meg lecsaptam rá..

Én nem ragasztgatnám....sose lesz szép...de ha te mégis..itt egy ragasztó

[link]

2009. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet.Természetesen egy 2mm-es lyukért dőreség lenne újat venni ha tökéletesen javítható, és akit annyira zavar a 2 mm-es pötty, majd kezet mos a kádban:). Remélem sikerül befoltozni.
2009. júl. 13. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérlek támogasd a magyar ipart! B*maxban a gyönyörű, hazai, tökéletes méretű, jó helyen lukas Alföldi porcelánkagyló valami 6000 forint. Szerintem a ragasztó sem sokkal olcsóbb. Kínait ne vegyél. Az ugyan csak ötezer, de rossz helyen vannak a felfogatólukak rajta, azonnal elpattan, ahogy megütöd, úgyhogy csak kidobod a pénzedet az ablakon. Két db csavar tartja, alul-felül. Ja, a csapnak a lukat óvatosan, FELÜLRŐL ütögeted ki. (sokan nem tudják, és tény, hogy nem logikus.)
2009. dec. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A keletkezett résen keresztül virágföld+apró kavics-keverékkel tölthetnéd fel a testet, s a beszivárgó víz hatására kövirózsa, moha, páfrány s egyéb zuzmófélék telepedhetnének meg, a biogazdálkodást kedvelők nem kis örömére!................:D
2009. dec. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!