Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Téglafal fúrásához milyen...

Téglafal fúrásához milyen fúrószár szükséges?

Figyelt kérdés

mert volt nekem valami fúrószár itthon ami elvileg "téglához" van de úgy eltűnt az éle ,vagy hegy nem is tudom hogy nevezik hogy az nem igaz nem ér semmit milyen fúrószárat vegyek ami nem rossz minőségű ? + olyan kérdés hogy az ütvefúrás az mindenképp kell? vagy elég simán fúrni vagy lehet azért égett el mert nem ütvefúrón volt a fúró ? am 5 ös fúrószár kéne nekem

előre is köszönöm annak aki segít


2012. júl. 13. 19:55
 1/7 dirtboy ***** válasza:
vídiás,azaz kemény fém lapkás
2012. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]



ilyen volt az is amivel én fúrtam csak pik pak el tünt a hegye ,de akkor most ütvefúróra kell a gépet állítani vagy jó simára ? és akkor most azért égett el az én fúrószáram mert nem volt ütvefúróra állítva ?

2012. júl. 13. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
A vídiafúró csak ütvefúráskor hatékony! Sima fúrásnál felmelegszik, elég...
2012. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint én szúrtam el, na akkor legközelebb ütvefúróra állítom
2012. júl. 13. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
nem is értem, hogy ha van ütvefúró funkció a gépen, akkor miért nem úgy használtad... :) falfúráshoz mindig kell ütés... ritka kivételek persze vannak, pl ha csempét fúrsz akkor az elején simán kel fúrni nehogy elpattanjon a lap... :)
2012. júl. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

gondoltam az csak a betonhoz kell + nagyon kemény anyagokhoz vagy nem tudom mit gondoltam :)na akkor megint tanultam valamit

köszönöm a válaszokat

2012. júl. 14. 00:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Az sem árt, ha az a bizonyos fúrószár jó minőségű. A nagyobb barkácsáruházakban lehet kapni pár száz Ft-ért, komplett készleteket. Na az még a melegvizet sem viszi, nem hogy még a falat.
2012. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!