Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Glettelés után csiszolni...

Glettelés után csiszolni lámpa mellett szükséges?

Figyelt kérdés
most fejezték be nálunk a glettelést, a "mester" csiszolja a falat, lámpát nem használ, azt monda, hogy nem kell az.
2012. júl. 25. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam használni.
2012. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nos vegyuk elöröl a dolgot,,, 1 fel huzod a glettet, majd szárad telibe csiszolod,ekkor fogod lámpánál átnézed hol rossz , megint telibe huzod glettel , meg lámpázod menyi a hiba , mikor ez meg van le fested 1 szer elsőre alapozóval ha van rá pengőd, és ha ugyes vagy már viszel bele szoba szint amit akarsz 2 3 dl. öntesz hozzá legyen szine jobban ki hozza a hibákat, meg lámpázod alapozó után is ujra glettelet flekeled ahol rossz még ezeket kijavitod meg csiszolod és ezeketa foltokat is le alapozod ,, majd ha soka javitani valo teli alapozod megint mikor mnden oké....1 réteg festéket felviszed szint átnézed megint .....ha most is akad 1 2 javitani való alapozó kis javitásodra majd kis festék kis hengerel rá...majd le fested 2 jára végleg ....ekkor van készen a felulet..festő modra sokan nem értik miért olyan sok 1200 ft m2 ért ....mert nem 2 perc bár sok troger ösze veri 2nap allat a szobát...és ad ide pénzt minőségileg ugy van ahogy leirtam.....
2012. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!