Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ezt a dobozt lehet dekupázs...

Ezt a dobozt lehet dekupázs technikával díszíteni?

Figyelt kérdés

[link]

Anyaga: polipropilén; apró mintákat (virágok, katicabogár, pillangó) szeretnék rárakni.



2012. júl. 27. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább fess rá,elég lyukacsosnak néz ki,nem mutatna szépen rajta egy két ragasztott dolog.
2012. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, én is emiatt félek tőle... De festeni nem tudok szépet! :-( :'(
2012. júl. 30. 08:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Én eddig fára, kartonra, agyagcserépre, üvegre dekopázsoltam. Nincs valami hasonló anyagod? Azon kipróbálhatnád milyen lenne.
2012. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Esetleg az alján ki tudnám próbálni és, ha nem jó, akkor jön a vészterv... Az jutott eszembe, hogy vannak ilyen filcből készült pillangók, virágok stb-k a hobbyboltban. Szerintetek azt rá tudom ragasztani?

Amúgy én a fentieken kívül dekupázsoltam már konzervdobozra és sima papírra is. Karácsonyi üdvözlőkártyához vontam be teljesen szalvétával az A4-es nyomtatópapírt, szövet jellege lett. Kicsit tovább száradt, de merev lett száradás után. Akkor lehet,hogy ez a porózus anyag is az lesz?

2012. júl. 30. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Puding próbája az evés :)

A filces dolgokat fel lehetne rá varrni? Vagy ragasztópisztoly is lehet hogy megfogná. Láttam már olyan dobozkát, amire mindenféle gombok tömkelegét varrák fel (szinte hézag sem volt közöttük) és szuperül nézett ki. Vagy a megunt, de kidobni sajnált gyerekkori kindereket ragasztották fel az előzőhez hasonlóan.

2012. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hú! Ezek nagyon jó öletek! Köszi!

A filces figurákat fel lehet varrni, de van ragasztó pisztolyom is. Csak a ragasztópisztolyos ragasztó vastag alá sztem, ilyen mindenre jó hobbyragasztóval, ecsettel gondoltam felragasztani. Bár még mindig a dekupázs vonz a legjobban! :-(

2012. júl. 30. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
A ragasztópisztolyra lehet rakni szűkítő fejet, így nem lesz olyan vastag. Én gyűrűalapra is ezzel szoktam felragasztani a mütyüröket.
2012. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!