Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fenyő kerítés lecet fáradt...

Fenyő kerítés lecet fáradt olajjal lekenem, menyire lesz tartós? Vagy van jobb ötlet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Büdös lesz, de megteszi. Tartósnak tartós, de áztasd be jól, és tegyél alá valamit amire kicsöpöghet a fölösleg.
2012. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 antal77 ***** válasza:

Ha elhasznált sütőolajat használsz ugyanaz az eredmény, csak nem büdös.

Én 5L olajhoz szoktam 1L lakkbenzint keverni, ettől hígabb lesz az olaj, és beszívja a fa, amitől nem ragad később mint ha csak sima olajjal kennéd.

Ugyan azt éred el vele mint ha lenolajjal kezelted volna.

2012. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a fáradt olajat ajánlom. A fáradtolajban sok szilárd szemcse van ami ,az égés során kerűl bele a notorbol,ezek tökéletesen eltömitik a fa amugyis tág polusait, edényeit,nemhiába használják a csónakok vizhatlanitására.
2012. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Milyen olaj neeeee ilyen 40 fokos melegbe büdös lesz a környéke és nem engedi "lélegzeni" a fát ezért repedni fog jövőre kezdheted előröl én átestem rajta csak azért merem leírni.

Drótkorong sarokcsiszolóba visszacsiszolni színére ,lenolaj kencével bealapozod és valamilyen lazúrral befested és még színezheted is

2012. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!!!

Fáradt olajat hanyagolom.

2012. aug. 7. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!