Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a legolcsóbb megoldás, ha...

Mi a legolcsóbb megoldás, ha zárt kerítést szeretnék?

Figyelt kérdés
Elég hosszú kerítésről van szó, ezért érdeklődöm, hogy melyik a legolcsóbb megoldás. Jelenleg náddal oldottam meg ideiglenesen (meglévő drótkerítésre rögzítve), de ez még sem annyira időtálló megoldás, meg majd szeretnék is szebbet.

2012. jún. 10. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Helló!

Lehet kapni a azthiszem a praktikerben talán amolyan jó nagy kerítéselemeket amik fából vannak és nem lehet olyan nagyon átlátni rajtuk,na olyat+nád és jó is.Ha egy ha van több pénzed lehet falat húzni de az sajna nem olcsó.

A legjobb időtálló megoldás hogy jó sürű bokrokat ültetsz ami idővel megnő akkorára hogy takarjon.

2012. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Lakás vagy kert köré szeretnéd?

2012. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Napkiraly ***** válasza:
a legolcsóbb a líceum
2012. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
800 nm-es telket két oldalról. Nagyjából 50-60 méternyi kerítésről van szó...
2012. jún. 11. 06:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Csodasövény(türkisztáni szil) kell én is ezt raktam 2 év alatt 3 méteresre nő és nem látni rajta át.Ha kép érdekel írj címet és küldök.
2012. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
de a csodasövény ha jól tudom nem örökzöld.Akkor télen át lehet látni nem? Küldenél nekem képet róla? küldök email címet. Köszi előre is.G.
2015. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem is érdekelne a "legolcsóbb" megoldás, kb 80 méter kerítésem van. :(
2016. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!