Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mitöl folyik a wc tartályböl...

Mitöl folyik a wc tartályböl a viz?

Figyelt kérdés
Dömötör wc tartály ,a középen lévő szelep elmozog jobbra -balra ,ezáltal minden eresztésnél folyik a viz!cseréljem ki???
2012. aug. 2. 22:36
 1/9 dev dam válasza:
A rugót huzd széjelebb és a gumi gyürüt forditsd meg.
2012. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért folyik ki ,mert a Föld nevű bolygón 9.78 m/s gyorsulási(nehézségi) gravitáció van,és ez a vízre is hat.

Ha klotyódnak sz@r a szelep gumija,.. akkor sajnos az előbbi törvény érvényesül.

Igen jól írod,.... cserélni kell.. legalább a zárógumit(100Ft), vagy magát a leeresztő szelepet (kb1300Ft)

Ha túl tölt a tartály, akkor meg a betöltő szelepet célszerű cserélni(kb1800Ft),ezt bármelyik vizes(szerelvény) boltban megtalálod.


De sajnos neked kell megnézni a te WC-ben..létrára állva,mert a GYK-járók nem tudják megnézni helyetted a pontos problémát.

2012. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
19.56 köszi az okoskodó válaszodat,mivel nőböl vagyok ne haragudj hogy a budikhoz nem értek,azaz már igen mert megoldottam!Igen az eresztő szelep volt kimenve!Köszönöm mindenki segitségét!
2012. aug. 5. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg ha meg bántottalak volna.

Az hogyha elromlik a wc tartályod,(és hót egyszerű dömötör) azt csakis helyszínen lehet megállapítani hogy mi a konkrét hiba.

Látatlanban lehetetlen megállapítani hogy mi a pontos ok a gubancra a tartályodban,csak kissé bosszantott hogy egyszerűbb volt neked a szgépen megkérdezni vadidegenektől,azt hogy mitől is folyhat,mint hogy felállj egy székre és bele kukkants, és persze már a dömötör tartállyal kapcsolatban 50X elhangzott kérdés GYIK-on,de te nem vetted a fáradtságot sem a megoldás keresésre erre a keresőjét a GYIK -n

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=d%F6m%F6t%F6..


Persze ha azóta megoldottad,akkor ügyes vagy,ez..gratula,főleg ha Nő vagy.


Az okoskodó válaszoló.

2012. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kb 3 hete bütykölöm ,jobbra balra és a neten is végig néztem mindent.Szétszedtem összeraktam,azt hittem megoldom szelepcsere nélkül,és hát mivel nőböl vagyok nem volt egyszerű megérteni a budi müködését,mivel a probléma ott kezdödött hogy kicseréltem a lehuzókart.Azt hittem összefüggés van a kettő közt,de rájöttem az egy külön probléma.....mindegy azért köszi,legközelebb már okosabb leszek....
2012. aug. 6. 08:15
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Na életem! Az okoskodó csak számodra okoskodó!!!!!

Aki csak segíteni akar azt nem kell lehurrogni!

Te is az a nagyon okos nő vagy aki a neten keresi a megoldást egy Wc tartályra. Szerelő!!! De legalább egy férfi nézze már meg könyörgöm!!! Most pedig lepontozhatsz!

2012. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Felfordul a gyomrom a hímsoviniszta és érzéketlen dumátoktól. Sajnálom apátokat hogy nem sikerült jómodort nevelnie belétek. Ez az oldal arról szól és azzal a célzattal létezik, hogy bármilyen ökörséget megkérdezhessen bárki anélkül hogy lehurrognák, ti pedig arra használjátok az oldalt, hogy egy nővel szemben fölényeskedjetek amiért feltett egy kérdést? Térjetek már észhez és tanuljatok egy kis jómodort.


Mellesleg pont most romlott el a wc tartályom és ugyanez a problémája mint a kedves kérdezőnek, szoftverfejlesztőnő vagyok és képzeljétek el hogy eddig nem kellett egy wc tartályt sem megszerelnem és jól jött, hogy elolvashattam ezt az oldalt. Most ezért fogtok inkompetensnek tartani, mert nem hívtam azonnal egy férfit, hogy megnézze nekem? Csak azért olyan nagy a szátok, mert nincs tartásotok és derogál kedvesnek lenni és segíteni, ez a magyar mentalitás. Sajnállak titeket.


Melinda

2013. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ●●●● válasza:
Mi ez a szánalmas szöve,g hogy "legalább egy férfi" nézze már meg, hol élsz te, anyám? Egy férfinak talán 3 szeme van? (ha annyi agy jár hozzá, mint a hímsovinisztáknak, akkor nem megy sokra azzal se)
2014. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Blaiseboy válasza:
Melinda. Ezt a magyar mentalitást kicsit kifejthetnéd bővebben...
2017. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!