Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan csináljak (rongy/plüss)...

Hogyan csináljak (rongy/plüss) babát?

Figyelt kérdés
Nem ilyen profira gondolok,csak aza lényeg h egyedi és jellegzetes legyen :)rákerestem de sehol nem találok ötleteket :( a kedvenc anime-ből szeretnék megcsinálni egy szereplőt! nem vagyok profi varró,de azért egész jól tudok barkácsolgatni.LÉCCI AKI CSINÁLT MÁR ILYET,VAGY LÁTOTT ÖTLETEKET AZ IRJON!! :)

#baba #otthon #ötlet #varrás #barkácsolás #rongy baba #házilag baba #inuyasha baba
2012. aug. 7. 23:15
 1/2 anonim válasza:
100%

[link]


Én ez alapján csináltam meg az első animés plüssömet (FMA- Irigy) Nézz még szét a galériájában, mert mindent leír pl ruha a babához, szem, haj készítés és ez egy nagyon egyszerű szabásminta =D


Méretileg tenyér méretű tehát lehet olcsóbban kijössz, ha a ruháját pl filcből csinálod, amiből papírboltban 150 Ft egy A/4-es lap.

Másik anyag, ami tökéletes és puha anyag plüsshöz az a polár. Itt 550 fél méter, de ehhez jóval kevesebb kell persze. Vékony anyag és könnyű vele dolgozni. Tömőanyagot meg külön lehet venni egyes méterárú boltokban, amivel könnyebb tömni, mint vattával és sokkal puhább. Ma vettem 10 dekát 300ért, amiből kb 2-3 ilyet lehetne csinálni.


Egyébként írd be deviantArt-on, hogy doll plush pattern és akkor találsz még további szabásmintákat, amik hasznodra válnak =)

2012. aug. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2012. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!