Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A purhab alkalmas betonban...

A purhab alkalmas betonban keletkezett lyukak tömítésére, víz szigetelésére kültéren?

Figyelt kérdés
Fel lett ásva a kert és kiderült, hogy a kőkerítésünk alapja - kb. 40 cm-re a a föld színétől - tele van ökölnyi széles lyukakkal, amik egészen a szomszédig tartanak. Ezeket kellene betömni. Az a baj, hogy ezek a lyukak "lejtenek" a mi irányunkba, fentről lefelé, így betonnal nem lehet kijavítani, mert kifolyna belőlük. Ezt a tömítést purhabbal meg lehetne oldani, vagy az is kifolyna a lyukakból?
2012. aug. 17. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
purhab az nem folyna ki, és meg is oldható, de ez most ugye jól értem, hogy a föld alatt van 40 centivel?? nem tudom, hogy hosszabb távon hogy működik a purhab a föld alatt... lehet mégiscsak jó lenne bebetonozni... mondjuk a ti oldalatokról odaraktok egy deszkadarabot, és betemetitek a lyukat, majd a szomszéd felől meg feltöltitek... :)
2012. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, csak bolond a szomszéd, nem lehet vele beszélni, nem alkalmas kulturált kommunikációra sajnos. Ráadásul a kerítés alapját még anno ő csinálta...most pedig a kerítés mellé rakott hermetikusan egy 10.000 literes medencét, amit majd itt szándékozik leereszteni :) Ezért gondoltam, hogy jobb lene valahogy lezárni az általa kialakított lyukakat a kerítés alapjában :)
2012. aug. 17. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor nyomd ki a francba purhabbal... :)
2012. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó :), melyik fajta jó erre?
2012. aug. 17. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
a tök sima egyszerű purhab tökéletes lesz... :)
2012. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!