Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ilyet hogyan lehet lámpát...

Ilyet hogyan lehet lámpát készíteni a sörös doboz nyitófüléből?

Figyelt kérdés
pár hónapja láttam facebookon és gondoltam csinálok egyet :) de nem emlékszem, hogy hogyan kell csinálni
2012. aug. 21. 16:06
 1/5 A kérdező kommentje:
És miket kellene vennem hozzá? kb mennyibe kerülne? ( a sör/üdítő árát most ne számoljuk )
2012. aug. 21. 16:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem linkeltél képet így csak vaksában próbálok segíteni.

Elösször is kigondolod hogyan nézzen ki.

Mivel ezek a fülecskék alumíniumból vannak így gondolom nemtudod hegeszteni őket,akkor mondom a további variációt hogy hogyan is fogathatod össze őket.

Csinálhatod azt hogy damillal összekötözgeted őket kötésben .

Vagy kifúrod 1mm fúróval és damilozod,vagy ragaszthatod kétkomponensű műgyantával,ragasztóval technokollal.

Esetleg használhatsz hozzá csavarokat,vagy csinálsz egy vázat majd azt ragasztod körbe.Árat nemtok mondani de ha ügyes vagy bveszólsz a helyi kocsmákba hogy gyűjtöd vagy neki állsz kukázni innen onnan,strandokon meg olyan helyeken ahol dobozost isznak sokan.Bár Én lehet hogy tudnék neked 1 vagy kétszáz darabot...

2012. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na megvan :) így néz ki.. de még mindig nem értem, hogy mit kell megvenni hozzá :D [link]
2012. aug. 25. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Na amit venni kell hozzá:

Elmész az ócskáshoz és ott lehet kapni régi lámpákat,értelem szerűen olyat kéne venni ami textilbúrás mert végülis csak a váz a fontos .

A nyitókat meg csak az egyik helyen elvágod egy csípófogóval(párszáz ft tecsóban),majd kisebb fogóval hajtogatod a fűzéseknél.

Marha jó a cucc lehet Én is megcsinálom majd valamikor ha lessz hozzá minden meg idő...

2012. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2012. aug. 26. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!