Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » MS 170-es Stihl láncfűrész:a...

MS 170-es Stihl láncfűrész:a láncolajozó nyíláson az olajat buborékosan nyomja. Ezért hol olajoz, hol nem. Van hogy fél órát simán olajoz, aztán elkezdi. Volt, hogy menet közben, letekertem az olajsapkát utána olajozott. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Már átmostam az olajtartályt,a sapkákat is átmostam, át is cseréltem,és a fűrészhez csak a második láncot koptatom majdnem új.
2012. szept. 1. 16:56
 1/2 anonim válasza:
Ne fáradt olajjal fűrészelj.
2012. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az olajsapka szuszogója dugult el vagy rossza az olajpumpa. nem akarlak elkeseríteni, de az MS 170-nel csak gondok vannak. Élettartama mint egy kínaié, alkatrészek pedig horror áron. És a gép sem olcsó. Nem is értem minek égeti magát a stihl ilyen vacakokkal.

Félre ne érts, az ipari kategóriás stihl gépek a legjobbak és legtartósabbak, de az ms 170 egy romhalmaz.

2012. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!