Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A boltokban kapható legtöbb...

A boltokban kapható legtöbb láncfűrész láncvezetőn nincs olajzó furat, ezt utólag kell kimarózni, kifurni? Vidiás fúróval megtudom csinálni? Vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 18:53
 1/8 dirtboy ***** válasza:

már hogyne lenne,semmit nem kell velük csinálni.

nem tudom te hol vásárolsz de máskor ne ott tedd.

2012. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

még nem vettem meg a vezetőt,de a neten is nézegetve nagyon sokan nincs olajzó furat ,ami az én méretem ben kellene.

megnézem több boltban is és viszem arégit,hogy csak ojat agyanak.

2012. ápr. 1. 19:30
 3/8 dirtboy ***** válasza:

én még nem találkoztam olyannal amin nincs furat,amit vásárokban árulnak román láncfűrészekre,román vezető lánccal még azokon is van.

be linkelhetnéd a képet amin az a vezető van amin nincs furat.

2012. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyártmányú a fűrész, amire láncvezetőt szeretnél venni? Egyébként én is csodálkoznék, ha nem lenne rajta olajfurat, vagy típustól függően olyan horony, ami az olajzást lehetővé teszi... Normál esetben egyébként a láncvezető anyaga edzett, ezért házilag biztos, hogy nem fúrható. Vídiás fúróval se próbáld ki, mert az meg amúgy sem arra való.
2012. ápr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

Na ,ha kinagyítjátok a képet,lehet látni a vezető végén a két nyolcas furatot,és az egyiktől feljebb az olajzó furatot,ami ojan ötös átmérő lehet,na ez a kis furat hiányzik sok lemezről ami pld.jó volna a gépemhez.

A Kertész áruházba megnézem ,ott nagyobb a választék .

Most már remélem értitek mi a gondom?

(kezdő vagyok a fűrészek területén)

2012. ápr. 4. 08:40
 6/8 A kérdező kommentje:

A teljesség kedvéért:

[link]

Erről hányzik a kis olajzó furat.

2012. ápr. 4. 08:43
 7/8 dirtboy ***** válasza:
rossz a link de egyébként értem hogy mi hiányzik.
2012. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de ezt egyszerűen nem értem. Ez olyan, mintha a villanykörtében nem lenne izzószál, vagy az autóban hűtővíztartály. Már a kérdés is érthetetlen! A láncfűrészek 10 másodpercig sem mennének olajozás nélkül!!!

Hol lehet megnézni egy ilyen láncvezető fotóját amin nincs olajozó furat? Az olajozó furat az oldalán van és elmegy a láncvezető lapon belül a lánchoz, ha ilyen lenne, (ami szerintem egyszerűen lehetetlen, utólag elkészíteni nem egyszerű, bár minden megoldható).

2012. szept. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!