Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Valaki ikerhazban lakik es a...

Kolosi robert kérdése:

Valaki ikerhazban lakik es a szomszed hetente felont a garatra es ejszaka dorbezol az elitelendo magatartas. A "jo" szomszedom tobb even keresztul atepiti a hazat, (falakat dont) nem lehet nyugodni miatta mi a teendom? Valaszokat megkoszonom.

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha éppen dorbézol, kihívhatod a rendőrséget. Udvariasan lépnek fel, és kérik, hogy tartsa be az emberi együttélés szabályait. Szólhatsz a jegyzőnek, a hivatal kiküld neki egy levelet, amelyben idézik neki a csendháborítással kapcsolatos paragrafusokat. A fal mellé teszel egy nagy teljesítményű hangfalat, s ha feltehetően már alszik, akkor rákapcsolod - nekünk ez bevált.De viszonylag normális pasi volt.

Elköltözöl.

2012. szept. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem jol irtam vagy nem jol ertetted.Ep az hogy nem dorbezol hanem tobb eve epiti a hazat es nagyon nehez elviselni.
2012. szept. 3. 11:36
 3/5 anonim válasza:

Én értem a "kérdésed"!

Nálunk is ilyen helyzet van, a szomszéd, 30 éve építheti a lakást, valamibe mindig belefognak, és maguk barkácsolják meg! Hetekig, dolgoznak egy -egy projekten, ami állat zajjal jár! És ezt éveken át csinálják már!

Hogy mit lehet csinálni, nem tudom.. szerintem semmit! Esetleg ha netán éjjel vagy ünnepnap, vagy vasárnap állnak neki, azért akkor lehet szólni!

2012. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor este 10-ig csinálhatja- sajnos. Biz. településeken szabályozva van, hogy pl. vasárnap, szieszta idején nem lehet füvet nyírni, meg ilyenek.Akkor el kell tűrnöd, hogy ilyen barkácsvénájú szomszédot fogtál ki.
2012. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat
2012. szept. 3. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!