Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik műszaki nagyáruház a...

Melyik műszaki nagyáruház a legolcsóbb Szegeden OBI, Praktiker, Baumax?

Figyelt kérdés
Fürdőszobához vennék dolgokat kádat,szerelvényeket,csempét stb. Esetleg a fent említetteken kívül tudtok valami jó és legfőképp olcsó üzletet?
2009. júl. 30. 10:31
 1/3 anonim válasza:
100%
Mivelhogy nagy áruházakról van szó, általában közvetlenül a gyártótól vásárolnak legtöbbször. De mint tudjuk, ahhoz, hogy valami olcsó legyen, más valaminek drágának kell lennie, hogy megérje bármit árusítani. Legalábbis a legtöbb üzlet vezetője így gondolkodik. Ha spórolni szeretnél, akkor mindent ott vegyél meg, ahol az ár/érték arány a legjobbnak tűnik, persze ez igényel némi utánajárást. Azt is el kell dönteni, hogy olcsót akarsz, vagy jót. Nem biztos, hogy a leértékelt áruval jársz a legjobban, ha egy év múlva cserélheted is ki.
2009. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani, hogy ez, vagy az a legolcsóbb. (Én is szegedi vagyok, túl vagyok már egy lakás és egy házfelújításon.) A tapasztalat az, hogy mindennél külön meg kell nézni, hogy hol mennyi, mert nagyon nagy különbségek vannak. Valami itt olcsóbb, valami amott. Csak egy példa. nyár elején burkoltattunk teraszt. Az egyik áruházban a Mapei 1 literes alapozó 1990 Ft, a másikban 3490. UGYAN AZ, és még csak akciós sem volt az első! Szóval nem egységesen olcsóbb, vagy drágább egy üzlet, hanem össze vissza. Én azt javaslom, hogy írd össze, hogy mik kellenek és szánj rá egy délutnt, hogy körbejárod az üzleteket és fölírod, hogy hol mi mennyi. Szerintem súlyos tízerzeket lehet így spórolni.
2009. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Bevásároltunk, végigjártuk mindhárom üzletet papírral tollal és egyértelműen az OBI-ban volt a legolcsóbb minden amit venni akartuk.

2009. aug. 2. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!