Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Konkrétan miben jön ki a...

Konkrétan miben jön ki a különbség a két láncfűrész közt?

Figyelt kérdés
Nézegettem a tescoban is, ilyet találtam MTD DCS 46/40 31e-ért 45-ös vezető, 2,9 Le. Nem hangzik rosszul, míg pl Husqrvana 236-os, vagy 135-ös kevesebb motor teljesítménnyel és láncvezetővel 55e. Mégis miben jön ki a különbség_???
2012. szept. 19. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan, h van egy 100 lóerős autód, ami 1 tonna, meg van egy 120 lóerős, ami másfél tonna.

Melyik pörög jobban?

Meg az h a gép mérete meghatározza, h mire használják, tehát csak gallyazó vagy fa kivágására, rönk darabolására.

Plusz a Husinál fizeted a márkát is.

2012. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az MTD hulladék kínai vacak. Kibír két évet, de csak ha nem használod egyáltalán. A husinál veszed 5e környékén a márkajelzést, 50 körül meg egy használható gépet.

A tesco helyett viszont én a helyedben inkább valami normálisabb boltban vásárolnék, ahol mondjuk a szervizelés is megoldott (a tecsóban nem).

2012. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A husinak teljesen más minőségű (strapabíróbb fém) a beépített alkatrészei,míg a tescosé rosszabb minőségű és több belső része is műanyag...A tescosnak az alkatrész ellátása Magyarországon nem megoldott,mert Kínából kell meghozatni a műanyag,vacak alkatrészt.A husihoz minden márkaboltban kapsz alkatrészt.

Az igaz,hogy a husi kisköbcentis,de turbós.:)

2012. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az MTD-t többet kell javítani, mint amennyit használni lehet. A husqvarna tartósabb, komoly szerviz háttérrel rendelkezik.

Ha további kérdésed adódik: [link]

2012. szept. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi,

Megjegyzés: am megfigyeltétek inteligens motor van beépítve a gyak oldalba. Feltérképezi milyen tartalomról kérdeznek mint pl én is a husqvarnáról, és beépít egy témába vágó reklámot az oldal, vagyis a válaszok közzé.

2012. szept. 24. 19:43
 6/6 andante ***** válasza:
A husqvarna fűrész, az MTD barkácsgép és abból több kel!!!
2012. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!