Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Már nagyon benne vagyok a...

Már nagyon benne vagyok a karácsonyba, és szeretnék készíteni díszeket, ajándékokat. Van egy nagy energiaitalosdoboz gyűjteményem, és arra gondoltam, hogy azokból tudnék csinálni valamit>< tudnátok ötleteket adni? :-)

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van belőle 24, használd fel adventi naptárnak... :)

(Én pont azon gondolkodtam már pár napja, hogy milyen naptárakat készítsek... :D)

2012. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az energiaitalos dobozokon lévő nyitókákat fesd pirosra vagy aranyra, és fűzd fel őket egy szalagra :) (De szépen mindet görcsölve, hogy ne csúszkáljanak)
2012. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sztyehlik Péter válasza:
ezek akkor szépek ha kiteszed a polcra és ráirányítasz egy kis fényt és ezek visszaverik, nekem is van egy 119 db-os gyűjteményem és ezt csináltam velük... de ha gondolod nekem is adhatnád a gyűjteményed :D :P
2012. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!