Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fa ágykeret recsegés-van...

Fa ágykeret recsegés-van megoldás?

Figyelt kérdés
Fa ágykeretünk van, alul végig szorosan deszkázott és már olyan szinten recseg, hogy ha egy kicsit is mozdulunk rajta, felébred a másik szobában alvó kisfiunk. Lecserélni egyenlőre nincs lehetőségünk, de ez így már élhetetlen. Bármilyen működő ötletet szívesen olvasnék, köszönöm.

2012. okt. 29. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Középen hosszában gondolom van benne merevítés. Ha azt alátámasztjátok például könyvekkel, akkor lehet nem fog annyira recsegni. Nálam ez bevált.
2012. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nagyobb fából készült székem van, és eszméletlenül recsegett. Műszaki ember lévén nem hagyott nyugodni a dolog, és a következőt eszeltem ki. Vettem egy doboz WD40 Spray-t, és az illesztéseknél, és csapolásoknál befújtam.: [link]

És hihetetlen de működik. 2 havonta megismétlem, és ennyi.

Tudom, hogy most sokan a fejükhöz kaptak, hogy az fémekhez való kenő, és ápoló anyag. De bevált, ez a lényeg.

Sőt a parketta ropogásra is jó.

2012. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is WD 40-nel oldottam meg és tényleg működik.
2012. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bejött, köszi mindenkinek :D
2012. nov. 1. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!