Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyi reálisan a járólapozás?...

Mennyi reálisan a járólapozás? /m2

Figyelt kérdés

A szakink 2000ft/m2 árat mond. Ez két helységünkre több, mint 40 ezer lenne...

Sokallom. Szerintetek reális?


2012. nov. 7. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Felhívsz 5 szakit és átlagolod. Az lesz a reális. Mondjuk 30Ft/perc áron felhívod őket és 2 perc alatt ledumálod/árajánlat. 300Ft-ért megkapod a választ. Próbáld meg úgy is megkérdezni, hogy egy 20nm-es szobát mennyiért csinál meg?
2012. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem tudom az árakat,de ha több vállalkozónál érdeklődsz,megtudhatod,mennyire reális a 2ezer/m2. Viszont mi ezt úgy oldottuk meg,hogy saját kezűleg járólapoztunk.Lett olyan,mint amit manapság csinál egy átlag szaki,mondhatom.Nem kell hozzá sok cucc,csak egy vízmérték,egy fogas simító,meg a fugázáshoz célszerszám.Mi nem hagytunk fugahézagot a lapok között,mert nem érdemes,szebb is,meg a vékony fuga kevésbé piszkolódik.Ja,a lapokat flexszel vágtuk,egy se tört el,nem úgy,mint a csempevágónál.Mi sem csináltunk ilyet azelőtt soha,de jól sikerült és nagyon büszkék vagyunk magunkra. :)
2012. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Úgy számold, hogy naponta 10-15.000Ft-ot kell keresnie nettóban. A 40e az nagyjából 3napra vonatkozik.
2012. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem már évekkel ezelőtt is 3000 Ft/nm árat mondtak, úgyhogy szerintem a 2000 teljesen jó.
2012. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, ez egy jó ár.
2012. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kigiin válasza:

Szia!

Burkoló vagyok, ezzel foglalkozok 9 éve. Aki 1800 forintnál többet mond, az le akar csak húzni. Én 1600 ért dolgozok m2- enként. Ez persze egy átlagos burkolatra vonatkozik, amiben nincs semmi extra. Ha diagolálban kéred, vagy túl kicsik, vagy túl nagyok a lapok, rossz a felület... akkor drágább. Minden esetben ingyenes helyszíni felmérést kell kérni, hogy később ne érjen meglepetés. Ez nálunk is ingyenes. Kapsz egy részletes árajánlatot, és attól nem lehet több.

2012. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!