Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy asztalos reálisan mennyit...

Egy asztalos reálisan mennyit kérhet egy rácsos ágy lelakkozásáért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Te nem tudod megcsinálni? Akkor nem kerülne semmibe.

Nem tudom, hogy az asztalosok mennyiért csinálnak ilyet, de én munkadíjra, egy lakkozásért 10eFt-nál többet biztos nem fizetnék.

2010. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom szépre megcsinálni és az meg zavar, ha csúnya. Én olyan max 4 ezerre gondoltam, kevés?
2010. aug. 16. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy számolj hogy max 2000ft/m2. Számold ki lakkozandó felület területét.
2010. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy kevés-e, én csak azt írtam, hogy nekem mi számítana soknak. Ha annál kevesebb, akkor örülj neki, annál jobb neked.

Off:

Én amúgy semmin nem lepődök meg, ha úgy kell csináltatni valamit. Nem kifejezetten az asztalosokra értem, hanem általában a mesterekre, szerelőkre. Nekem az a tapasztalatom velük, hogy képesek EGY NAPI, azaz 8 óra munkáért nettó 25-50eFt-ot elkérni.

Ha én ilyen órabérrel dolgozhatnék...

Off befejezve.

On.

2010. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz de felénk vidéken a szakemberek 10-15 ezret kérnek naponta. Van aki annál többet is de az már tényleg drágának számít.
2010. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pécsen lakok. Az utóbbi időben ezeket csináltattam és ennyi munkára ennyit fizettem. Több árajánlatot is kértem, ezek voltak a legolcsóbbak:


- Vízvezetékszerelés, 2 napi munka, 90eFt+áfa

- Csempézés, burkolás, kb. 20-25nm felületet, a régi bontásával együtt, 2 napi munka 70eFt+áfa

- 17m ereszcsatorna csere, kb 2,5 óra munka 40eFt+áfa.


Igaz, ezeket mindig két ember csinálta, egy mester és egy segédmunkás. De akkor is kicsit soknak tartom a munkadíjat.


Most a gázkazánt kéne lecseréltetnem, mert a régi már 24éves és több sebből vérzik. Maga a kazán és a beszereléshez szükséges szerelvények 150-200-ból meglenne, de mire berakják és használatba lehet majd venni, örülök ha 500-ba benne lesz. :(

2010. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!