Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fúróhoz a fúrószáraknál...

Fúróhoz a fúrószáraknál számit hogy ugyanolyan márkájúak legyenek?

Figyelt kérdés

Pl veszek egy beck@deckeres fúrót,akkor abba jó a másmilyen márka fúrószára is?

Vagy hogy van ez?

Nő vagyok,páromnak lesz ajándékba,fúrót segitett férfi kiválasztani,ez a része lemaradt még :)



2012. nov. 9. 11:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

gondolom normál fúrógép, akkor mindegy. de az árak tükrözik a minőséget; illetve anyagában van különbség.

amennyiben lehet HSS (van titán bevonatú, stb)anyagút keress, de szaküzletben vásároljál.

2012. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Egy jó minőségű fúrószárkészletet egyszer kell megvenni, és némi túlzással, életed végéig kitart. Itt is igaz a mondás: Olcsó húsnak, híg a leve.
2012. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

[link]


itt vanna fúrótartozékok

mutattok szerintetek megfelelőt?

Ütvefúróba.

2012. nov. 9. 11:52
 4/22 anonim ***** válasza:

Normál fúrószár szettet érdemes beszerezni, 1-13 mm-es legyen benne. Lehetőleg fényes legyen, ne fekete. A titánbevonatos fúrószárak nem kéziszerszámba valók


olvasd el ezt is


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__barkacsolas__3599489-a..


A legegyszerűbb ha bemégy egy barkácsboltba, és megnézed milyen készletet tartanak. Azért jobb készletben, mert van hozzá tartó is.

2012. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha csak nincsenek olyan igényei a párodnak, hogy 1 mm-enként legyen egy szár, akkor ezt tökéletesnek tartom. amúgy sem lényeges szempont beton, vagy fal fúrásakor a mm-es pontosság, és a legtöbb tiplihez ez a készlet megfelelő.

Én kb. 2 éve használok ilyet, és bevált. Igaz nem napi szinten dolgozok vele, de betonba épp úgy jó, mint téglába.

[link]

2012. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Űtvefúróhoz kért fúrószárat a kérdező, és abba vídiás kell.
2012. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá igazán

Páromnak lesz ajándék,apukája elé tettem a komplett praktikeres összes fúrót,ő mondta h ne sia fúrót,hanem olyat ami 3 funkciós

[link]

konkrétan ez az,vagy ha ez nincs,akkor sds-plus szerszámbefogós legyen


ehhez szeretnék mindenfélét ami kellhet itthon

Hozzáteszem téglalakásban lakunk,1-1kép,esetleg falraakasztós szekrény feltevéséhez kell,vagy legutóbb karnishoz kellett

2012. nov. 9. 12:12
 8/22 anonim ***** válasza:

Valóban ütvefúróba kérte, de az ütvefúró mód kapcsolható, gondolom nem csak falat akarnak majd fúrni.


[link]


Egy ilyen készlet tartalmazza az alap fúrókat. Szerinem viszont a fúrókalapács kicsit ágyúval verébre. Persze ha kihasználjátok a véső részét nagyon hasznos, de ezzel képet tiplizni nem éppen kényelmes.

2012. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

szerintem sosem fog vésni,nem igazán értettem apukája miért ilyenre beszélt rá


amiket irtam,ilyen alap dolgokhoz kell kb fél évente egyszer


akkor milyet vegyek?

Kb 20ezerig

Milyen tulajdonságai legyenek ha csak sima ütvefúró? Mert van rengetegféle

2012. nov. 9. 12:21
 10/22 anonim ***** válasza:
Elfogadom. A #8-as válasz minden szavával egyetértek.
2012. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!