Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Örököltem egy szép állapotú...

Örököltem egy szép állapotú szövetkabátot, de iszonyú izzadságszaga van. Elvittem a Patyolatba,2400. -ért kitisztították, és UGYANOLYAN büdös. Itthon vettem észre. Most mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Vidd vissza, mert a tisztítás is garanciális. Mutasd meg a hónaalját, dugd az orrához és kérd az újra tisztítást. Termszetesen díjmentesen kell, hogy csinálják.
2012. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, köszi szépen. Holnap issza is viszem. Csak azért vagyok rájuk pipa, mert már hordanám.
2012. nov. 8. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a szövetkabátomat otthon mosom a mosógépben. Semmi baja nem lett.

Próbáld ki az aranyszínű Silant, a kupakja is arany.

Isteni illata lesz!

2012. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen tisztítást kértél, mert lehet vegytisztítást is kérni, ami komolyabb.
2012. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kérni külön vegytisztítást? Hát nem az az alap, ha elviszem és jelzem, hogy nem koszos, hanem büdös?


De ma visszavittem, bevették, bár a nő nem izzadtságszagot érzett rajta, hanem ételszagot. Már kínomban ott nevettem, hogy ezt nem hiszem el. :)

2012. nov. 9. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!