Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vélemények erről a késről?

Vélemények erről a késről?

Figyelt kérdés

[link]


Pont túrakést keresek és ráakadtam erre. Az egyetlen dolog, ami aggaszt, az az ára, valamint nem találtam semmit erről a 2CR13-mas acélról. Szerintetek?


2012. nov. 18. 23:08
 1/5 gomzoli ***** válasza:
Az ára engem is aggasztana, mert 2 ezerért valószínűleg biliacélból van. Na jó, nem fikázom, de ez nem tűnik valami nagy minőségnek. Ennyi pénzért igazán jót nem is igen kapsz.
2012. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valóban túl olcsó. nekem nem szimpi az a sörbontó, mert legyengíti a hegyét ami könnyen lepattan egy oldalirányú feszítéstől. Ha fontos a bontó is, akkor egy jó többfunkciós bicskát nézzél.
2012. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

és erről mit gondoltok? mert eredetileg ezt akartam és most is ezt akarom megvenni, csak megérdeklődtem azt, amit találtam.

2012. nov. 19. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
jó volna kézbe fogni az lenne az igazi.
2012. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első kés anyaga X20Cr13 angol, vagy 420 amcsi jelölésű általános rozsdamentes acél, rugót is gyártanak belőle, pld a svájci katonai zsebkések rugója is ebből van. Túrázni, szeletelni, gallyat vágni, csupaszítani, tüzet gyújtani teljesen megfelel. Ajtót, fiókot, ládát ne nyiss vele. A második ugyan olyan tucat termék, de kést csak kézbe véve, kipróbálva szabad venni.
2012. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!