Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Közponifütéshez szeretnék...

Közponifütéshez szeretnék kazánt késziteni. Szakképzett hegesztö vagyok, és e mellett még gépmühely áll a rendelkezésemre. Tudtok e esetleg valami jól bevállt modellt ajánlami? Vagy esetleg tervrajzot?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt kérdezd meg: [link]
2012. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zsolt75 ***** válasza:

É az ATMOS faelgázosító kazánt ajánlanám a figyelmedbe


[link]

2012. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ATMOSt megnézve, még nem tudom hogy lehet megcsinálni, szerkezeti esetleg?
2012. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsolt75 ***** válasza:

Elvi működési sémákról láttam én régebben ábrákat. Itt egy faelgázosító rendszerről van szó , aminek nagyon jó a hatásfoka. Úgy tudom , hogy a vegyes tüzelésű kazánok közt jelenleg ez a legjobb a működési elvet tekintve.


Azért azt gondolom, hogy annak ellenére , hogy egy kivitelezhető dologról beszélünk , méretezni kell a rendszert. Magyarországon is forgalmazzák ezt. A helyedbe megnézném valahol, ahol árusítanak ilyet, kérdezősködnék róla és kiderülhet, hogy érdemes e belevágni ,hogy magad készítsd el.

2012. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyszerubbre gondoltam.
2012. dec. 21. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!