Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A szuper kromofág a felkenéstő...

A szuper kromofág a felkenéstől számítva mennyi idővel hat?

Figyelt kérdés

Van egy kovácsoltvas ülőgarnitúrám és már 3 féle színnel volt lefestve ezért gondoltam most inkább leszedem róla azt a sok réteget mielőtt újra más színnel megyek rá. Tegnap délben kentem le kromofággal és még mindig nem történt semmi ill. egy-két helyen jött csak le a festék róla de ott is csak 1 réteg.

Van még értelme várni vagy érdemes még egyszer lekenni kromofággal? Ma rákenhetem a festéket, nem fogja ledobni?


2009. aug. 27. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A kromofàg azonnal hat, max. 1-2percet kell vàrni is valamivel, lekaparni, vagy ha olajos festék akkor letörölni! Több réteg festéket, többször is àt kell kenni és lekaparni! Lejön könnyen csak egy kis segitség kell neki! Spaknival vagy valami lapos eszközzel told le a festéket! Ha most lefested, lefogja dobni! Kromofàgozàs utàn érdemes vàrni egy napot és picit lecsiszolni vagy jol letörölni a festendö felületet!
2009. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 27. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fáról szedtem le, de szinte azonnal elkezdett "bőrösödni", oldotta azonnal, spaknival kapargattam, aztán persze csiszolni is kellett. Ez egy öreg fapad, mamámtól örököltem, ezen is legalább 4 réteg festék volt, aztán lepácoltam.
2009. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!