Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A Tesco ban akciós a Hyundai...

A Tesco ban akciós a Hyundai benzines láncfűrész,26900ft, van valakinek ilyen, érdemes megvenni? Vagy valami más "jobb" márka? 40000FT alatt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 13:42
1 2
 1/13 Zsolt75 ***** válasza:
15%
A legnagyobb jóindulattal mondom, hogy ilyen neve nincs gépeket ne vásárolj. Elég silány minőség és ha bedöglik semmi alkatrész nincs hozzá. Vadászgatni kell azt is vajon milyen láncot lehet rá tenni vagy láncvezetőt ha elkopik. Inkább egy picivel többért vásárolj márkásabbat. Stihl, Husquarna vagy olyat aminek van képviselete magyar országon.
2013. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen,inkább még gyüjtök egy kis pénzt,és veszek valami jobbat.
2013. jan. 15. 15:02
 3/13 kunu lenke ***** válasza:
13%
Dolmárt vagy Makitát már kapni ennyiért akciósan!GÉPDEPÓ szoktam kapni hírlevelet mindig van náluk akciós gép Bp XIV ker Nagy Lajos Fogarasi út és a Bosnyák tér között van!A 10000 Ft 5 l benzin adalék olajat 4500 Ft-t vettem náluk !
2013. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 titak ***** válasza:
0%

Dolmárt vagy Makitát ne vegyél. Több láncolajat esznek mint benzint.

Ebben az árkategóriában (szerintem) legjobb az AL-KO.

2013. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1. Minden géphez lehet kapni alkatrészt a megfelelő helyen.

3. Építőipari gépük is van? Nagyflex, menetmetsző, stb.

4. De vegyél! Különben az Einhell, Hyundai, Al-KO, Ryobi az ugyanaz a gép. Felmész a made-in-china.com-ra, megkeresed az AL-KO gépet, ráíratod hogy Kovács Lajos és rendelsz a gyártótól saját márkát. Tessék: [link]


Öt éve használok egy Einhell-t. Nagykovácsiban vettem egy csókánál, a garázsában ömlesztve álltak a gépek! Turkáltam a gitterboxokban, majd kivettem egy majdnem zsír újat. Leszurkoltam érte öt darab ezrest, plusz kettőt még egy láncért. Mi lesz ha holnap tönkremegy? Hozok egy másikat ugyanonnan.

2013. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Zsolt75 ***** válasza:
44%

Van egy mondás ami így szól:


"Nem vagyok én olyan gazdag, hogy mindenből a legolcsóbbat vegyem"


Apósomnak van egy 20 éves Stihl fűrésze. Tavaly volt szervízbe, egy csillagkereket cseréltek rajta meg a szűrőket, tehát csupán kopóalkatrészeket. Ki se merem számolni hány Einhell fűrész fogyott volna 25 év alatt... :-)

Ennek ellenére ha valaki úgy gondolja vásárolja meg. 5 ezerért biztos megéri csak én nem akarok évente fűrészt venni még 5 ezerért sem... ebből a megfontolásból javasoltam a kérdező Úrnak, hogy márkásat vegyen.


Egyébként meg minden településen nincs ilyen "csoda lomis", így nincs is mindenkinek lehetősége, hogy ilyen előnyös üzletet kössön.

2013. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsoval teljesen egyet értek!


De a részletek:elmúltam ötven éves,minimálbéren keresem a "kenyerem"a fűrészekhez nem nagyon értek,ha vennék egy 150ezer ft,ost,valószínű hogy túl élne,az év nagy részében csak állna a fűrész mivel csak kb,10km3fát kellene vágni

Lehet jobban járnék egy jó elektromos géppel?

2013. jan. 16. 14:11
 8/13 geza81 ***** válasza:
14%
Nyugodtan vegyél Makita fürészt garanciát mernék rá válallni mert nagyon jó! Egyáltalán nem használ sok olajat s benzint sőt teljesitményéhez képest nagyon jól fogyaszt...szóval picit pótold meg és 50-ezer körül egy kisebb kategoriást vehetel!
2013. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Vagy itt nézd meg elég jó árban vannak és strapabíróak.

[link]

2013. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 40 ezerért kellette a tesco és brutálisan leárazták 26 ezerre. Ez egy baromi jó motorfűrész volt anno. Erős motor, súlya is volt, olyan kompresszióval hogy alig bírtam átfordítani a holtponton amikor az üzletbe probálgattam nézegettem . Ráadásul szuper erős profi cserélhető betétgyűrűs kuplungszerkezete volt. Azóta sincs a tesóban ehhez hasonló és csak azért nem vittem el egyet azonnal mert gyanús volt ez a hihetetlen eredetű leárazás. Már utólag bánom már. Az ilyen straus féleségek játékszerek csupán ehhez képest mint amilyen ez volt. A fuxtec van ezen a szinten kb. Az olyan 43 rugó körül kelleti magát ma.
2016. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!