Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Dunakeszi Auchanban akciósan...

Dunakeszi Auchanban akciósan lehet vásárolni, és mennyire megbízgató ez a fűnyíró?

Figyelt kérdés

Van-e valakinek esetleg ilyen?


[link]


2009. szept. 4. 11:12
 1/5 A kérdező kommentje:

MTD 48 SPO-HQ önjáró benzines fűnyíró

Erre a típusra gondolok.

2009. szept. 4. 11:13
 2/5 A kérdező kommentje:
MÁR NEM KELL VÁLASZ,MEGVETTÜK,ÉS NAGYON SZUPER!
2009. szept. 4. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk ilyen fűnyírót azzal a különbséggel hogy ez nem önjárós MTD 48PO-HQ de gondolom alapjaiban ugyanaz.Nem vagyok vele megelégedve,már kétszer volt szervízben javítva eltört a kereke stb.1 hónapja vettem.Ha esetleg olvasod ezt a választ írd meg légyszíves hogy neked hogyan vált be!A szervízben a szerelő is szidta ezt a márkát (MTD ThorX) és itt az oldalon sem dicsérik agyon.
2010. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Azóta eltelt egy kis idő,amióta kiírtam a kérdést,és semmi baj nem volt eddig a fűnyíróval,tökéletesen működik.Meg vagyunk elégedve vele.A Tiéd nem ugyanaz a típus,ahogyan írtad is,lehet ez is probléma,bár az ember nem egy szezonra vesz meg ilyeneket..Na meg tényleg nem sokban különbözik,ezért jónak kellene lennie...
2010. jún. 20. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod,remélem ezekután már nekem sem fog rendetlenkedni.
2010. jún. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!