Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet szúnyogháló anyagot...

Hol lehet szúnyogháló anyagot venni?

Figyelt kérdés

Nem a kész termék érdekel hanem csak a szúnyogháló anyaga amiből saját magam szabhatom ki az ablakokra a szúnyoghálót.

Obiban, Praktikerben, Bricoban lehet kapni?

Előre is köszi.


2009. szept. 4. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mezőgazdasági boltban biztosan kapsz. Én vidéken egy Tüzép-telepen vettem, méterre árulják, lézetik zöld, fehér, sűrű és ritkább szövésű is.

Meg kellene nézned az általad felsorolt bev.központokban, mert ahol van mezőgazdasági részleg, ott biztosan tartanak szúnyoghálót is.

2009. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Barkácsbolt, mezőgazdasági bolt.
2009. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyébként tépőzárasat vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve. Az elég olcsó is volt, csak a tépőzárból érdemes jó minőségűt venni, hogy jól tapadjon az ablakkerethez. Így nem kell szúnyoghálókeret sem. Bármikor leszedhetem, kimoshatom.
2009. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!