Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Glettelés egy két tanács mire...

Attila2013 kérdése:

Glettelés egy két tanács mire kel figyelni mikor glettel az ember?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Arra hogy ha nem értesz hozzá csak akkor állj neki ha valaki megmutatja hogyan kell.Gondolom nem csak egy jukat akarsz betömni?
2013. febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első ami lényeges,hogy jó sűrűségűre keverd különben nagyon nem lehet vele szépen dolgozni főleg ha nem értesz hozzá. Csiszoló papír is legyen,hogy a sikertelen részeket tudjad javítani. Ha én mint nő tudok vakolni és glettelni akkor neked is sikerülni fog :) mondjuk mielőtt neki álltam volna a háznak a kazánházba gyakorolgattam mert annak ott úgyis mind1 volt. Egy új kemény és egy régebbi már kicsit elhasználódott kicsit puhább vagy,hogy írjam...glettvas közül nekem valamiért a régebbivel könnyebben és szebben ment.Mondjuk nekem van olyan a családba (apukám) aki ért hozzá mert munkája így az évek során láttam jó párszor,hogy csinálja. Nah nem azt írom,hogy olyan tökéletes lett mintha szakember csinálta volna,de én nagyon elégedett vagyok vele és nekem nagyon jó érzés,hogy igen ezt is én csináltam :)
2013. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok köműves telibe akarom a falat glettelni már le vakoltam elvan simítva és festés előtt le akarom gletelni demég sose gletteltem ha a vakolatot eltudtam simítani akor gondolom az sem lehet nehezebb csak mire kel figyelni a glettelésnél ez érdekel
2013. febr. 8. 10:17
 4/12 A kérdező kommentje:
lemez simítóm van meg lemez spakli beszereztem minden eszközt a gletteléshez kartecsnyi kel alkalmazni vagy elég a simító ..
2013. febr. 8. 10:21
 5/12 A kérdező kommentje:
láttam már nézem miket csinál
2013. febr. 8. 14:19
 6/12 anonim válasza:
0%

Jaj istenem ,mi lesz ebből:))

Glettvas , spakli .Áztasd pár percet a vízben a gipszet . Szórd bele ,, de ne keverd fel egyből. Előtte kapard át a falat spaklival. Második glettelés előtt is.

2013. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ja és második glettelés után 120-as csiszolópapírral csiszold át az egészet ,
2013. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nemaz érdekel hogy kel keverni azt értem én hanem a cimítáasi része van e valami "forrtálya" na de aztóta elkezdtem hát nem olyan nehéz mint gondoltam határozot mozdulatokkal haladok szépen alig kel csiszolni
2013. febr. 9. 11:38
 9/12 anonim válasza:
Alig kell csiszolni..... az egy dolog, csak utána a fél életedet flekkolással töltöd, ha k...va karcos lesz.
2013. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
á sikerült kész vagyok és csak alig let hiba benne ahhoz képest ,hogy elsőre csináltam kis csiszolás aztán portalanítás mehet is a festék alapozó rá
2013. febr. 14. 05:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!