Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » CHS Benzines Láncfűrész 52ccm...

Telefunken kérdése:

CHS Benzines Láncfűrész 52ccm 3, 0Le mi lehet a baj? Nem úgy pörög ahogy kene mit tegyek? Erősen füstöl

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Tulzottan olajos keverékltől is lehet,vagy rajt a szivatója

Légszűrője nagyon szennyezett .El is állithatódott,sokat kap

nem képes tökéletesen elrobbantani,és felpörögni sem.

Ezek általános hibák voltak benzinmotorokra.A gyertyában

sem lehet megbízni .

2013. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
20 as keveréket szoktam venni a benzinkúton, nincs rajta a szívató és nem piszkos a légszűrője,hát az lehetséges hogy ellálitotam :S a H és a L csavarhoz nem nyúltam csak felette van egy csavar aszt tekergetem. de ha be viszem a Stihl boltba menyié csinálhasák meg ?
2013. febr. 15. 20:45
 3/19 szokratesz ***** válasza:
melyik benzinkúton árusítanak még keveréket? Én nem tudok róla,hogy lehet kapni kész keveréket. Főleg nem 20-ast. Régen is 40-es volt, még régebben meg 33-as.
2013. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
volán b.kútnál adnak 20 as keveréket úgy keverik ki a 20-t.na de kb menyi lenne a csináltatása a gépnek ?
2013. febr. 15. 21:42
 5/19 szokratesz ***** válasza:

Mivel azt sem tudjukmi a baja a gépednekezért aztán válaszolni sem ilehet felelősséggel.

Mégabban sem vagyok biztos, hogy egy stihl szakszerviz elvállalja. Legfeljebb ha beállítási problémakkal küzd. Az kb 3000 ft, ha nincs más baja. De sztem a 20-as keverék nagyon dús, bőven elég a 40-es keverék egy jó minőségű olajjal. Meg én nyugodtabb is lennék ha a magam olaját teszem a benzinbe, nem pedig valami olcsó szart (esetleg sima motorolajat) kever valaki bele.

Azt tudomásul kell venni,hogy a láncfűrészek életük nagy részét max fordulaton ill. annak közelébe "élik" le. Ezért fontos, hogy a benzinnnel bejutatott olaj megfelelő legyen. Ne elégjen rögtön, hanem kenjen és hűtsőn.

2013. febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a gép az megy minden csak nem ugy pörög ahogy kel szerintem csaka levegő keveröje van el álítva több levegőt kap a keletiné enyi az ősz bajja
2013. febr. 16. 10:15
 7/19 A kérdező kommentje:
a gépnek nincs úgy semmi baja csak annyi hogy nem úgy pörög ahogy kellene, szerintem csak el van állitva rajta valami de a H-L ez nem nyúltam feledte van az alapjárati csavar asszem és aszt tekergetem és azotta nem úgy pörög ahogy kell
2013. febr. 16. 10:46
 8/19 szokratesz ***** válasza:
Mindenképp be kéne állítani rendesen a csavarokat. Előfordulhat, hogy az alacsony (L-LOW) vagy a magas (H-High) csavarok is elállítódnak ha gyenge az ellen feszítőrugójuk. Esetleg a használati utmutatójában nincs benne,hogy a max. betekeréstől számítva mennyit kell visszacsavarni rajtuk? Ált. 1/2-3/4 fordulat szokott lenni
2013. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nincs meg a kézi könyv. de ahogy irtam már a h-L ez nem nyultam az szerintem gyári beállítású még, csak felette van egy csavar ami szerintem az alapjárat szabályzó mert amiota ki tekertem azóta nem úgy pörög ahogy kel de azóta vissza is tekertem de nem úgy pörög ahogy régen. H-L- csavarokat nem tekergetem és a rúgok erősek ahogy látszik mit tegyek ?
2013. febr. 16. 12:01
 10/19 A kérdező kommentje:

nah amit be keretesztem piros l aszt tekergetem csak


[link]

2013. febr. 16. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!