Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » CHS Benzines Láncfűrész 52ccm...

Telefunken kérdése:

CHS Benzines Láncfűrész 52ccm 3, 0Le mi lehet a baj? Nem úgy pörög ahogy kene mit tegyek? Erősen füstöl

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 19:22
1 2
 11/19 szokratesz ***** válasza:

ok amit bekereteztél az csak azalapjárat beállítócsavar.

Anak nem sok köze van ahhoz, hogy mennyire pörög fel. Az csak azt szabályozza, hogy a fűrész alapjáraton biztosan ketyegjen.

HA a másik kettőhöz nem nyúltál és biztosan áll a helyén mindkettő akkor más gond lehet.

2013. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
amiota nálam van azóta én az als2 2 hőz nem nyultam de szerintem lehetséges hoy az is el van álitva mert hogy halom más gépit sokal másab hanja van mind az enyém nek és pedig ugyan az a márkáju gép
2013. febr. 16. 13:10
 13/19 A kérdező kommentje:
amióta nálam van én az also 2 csavarhoz nem nyultam de leheséges hogy azok is el vannak álitva mert az egyik srácnak az utcába ugyan ez a fajta gépe van és más hangja is van és 1000 szer jobban pörög mind az enyém én azokat nem csavargatam de ha tudna valaki egy jo bálitást ajánlani az le irhatná hogy csinájam mert nem csináltam még ijet
2013. febr. 16. 13:12
 14/19 anonim ***** válasza:

Öntsd ki a benzint,és tegyél bele 40 eset.

Lehet hogy csak ez gond, ha eddig ment .

Ha elindul hagyjad így járni,mert már annyi olaj lehet bent

mint egy olaj kúton .

2013. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

akkor az lehet a gond hogy 20 as keverékkel használom ? mert nagyon kékeset füstöl nem olyan rég be rántotam,

az alapjárati csavart kb menyire tekerjem be vagy ki? mert amikor gázt húzok neki fel pörög de elengedem a gázt vissza esik szépen az alapjárat

2013. febr. 16. 18:32
 16/19 anonim ***** válasza:

Az alapjárati csavart hajts be teljesen.Aztán másfelet

vissza .Indits el .Ha elindul és próbál kifelé csavarni még

Hogy reagál rá. Ha nagyon pörög befelé kell hajtani,elvenni a levegőt tőle .A sok levegő ,sok üzemanyagot is visz be .

Ha nem indulna ,felet még kijjebb ,igy kisérletezgetni

ha már nincs leirása .

2013. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
rendben akkor bűvészkedek vele
2013. febr. 17. 11:11
 18/19 A kérdező kommentje:
na meg csináltam be tekertem tejesen és másfelet tekertem rajta úgy fel pörgött mind a huzat utána tekertem rajta még egy felet így 2 lett tekerve rajta de így is úgy pörög hogy jóformán még gázt se kel húzni neki. de van másik karburátorom mi volna ki cserélném ?
2013. febr. 17. 12:14
 19/19 Juhász Dawe válasza:
50 es keveréket kel beletenni az H jelü csavaron egy negyed fordulatot vissza az L csavaron Előre negyedet a T fordulatszám állítón pedig felfelé fél fordulatot
2015. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!