Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fűrészporos tapétát hogy a...

Fűrészporos tapétát hogy a legegyszerűbb visszaragasztani?

Figyelt kérdés

A plafonon beáztam, ami fűrészporos tapétával van burkolva. Egy kis területről van szó (3 tenyérnyi), de látványos helyen sajnos. A felpúposodott tapétát hogy tudom "visszaragasztani" a legegyszerűbben? Nincs sajna biztosítás, így nekem kell a legolcsóbban megoldani a történetet, ha lehet újratapétázás nélkül.


Köszönöm.


2013. febr. 18. 17:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Az megoldás, ha injekciós tűvel befecskendezek egy kis ragasztót? Akkor végül is csak pár apró lyuk lesz a tapétán, de az meg nem annyira feltűnő...talán
2013. febr. 18. 17:19
 2/4 anonim ***** válasza:
az nem lesz már soha az igazi, azon a részen hullámos fog maradni, nem lesz szép... jobb eredményt érhetsz el, ha kivágsz egy tapéta szélességnyi négyzetet onnan ahol a hiba van, és azt pótlod rendes tapétával és hozzá való ragasztóval... de a teljes plafonfestést sehogy sem úszhatod meg szerintem...
2013. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerülhet, egy kis négyzetnyi tapéta darabkát úgy visszailleszteni, hogy a festés után nem látszik?
2013. febr. 18. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:
hogyne sikerülhetne... a lényeg, hogy amit leszedsz azt nagyon szépen kell elvágni, tehát jó éles tapétavágóval és valami jó fém vonalzóval... azután persze a beillesztendő darabot is szépen kell vágni, de megoldható, festés után nem fog látszani... amikor az egész plafont csinálják, akkor is vannak ugyebár illesztések a csíkok között, mégsem látod festés után, már ha igényesen van csinálva...
2013. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!