Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen módszerrel lehet a...

Milyen módszerrel lehet a legegyszerűbben, legkönyebben felszedni a járólapot?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kicsit brutálisnak kellett lenni mert a régi cementlapot még annak idején a nagyszüleim rendsen odargasztották. Mi réselő gépet hazsnáltunk, legalábbis én ezt a nevét tudom a gépnek.(Olyan mint a furógép csak a végén egy véső szár van befogatva.)Remélem tudni fogjátok mire gondolok, csak hát nőből vagyok így nem tudom a hivatalos nevét:DDDDD

Ezzel a géppel a párom öszzerepsztette, megalá is lehet nyúlni a régi lapnak, hogy könnyebben lehessen lapátolni. Kissé zajos de gyors és hatásos módszer.

2008. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
12%

Miert kene felszedni? A Merlin szinhaz udvaraban hegyekben allnak a macskakovek. Azt konnyebb dobni is es nagyobb hatekonysaggal tor-zuz.


Amugy milyen tuntetes lesz most?

2008. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A réci cementlap feljön bármivel, főként ha misungba (cementtel kevert homok) van rakva, pl. csákánnyal alá lehet nyúlni, és nagy darabokban feljön. A hátrány ilyenkor, hogy újra kell betonozni a helyiséget!

A betonra ragasztott lapokat lehet, hogy egyenként fel kell vésni!

Ha jól leragasztották az elődök lehet, hogy nem is kell felszedni, ha csak újítani szeretnétek flexi ragasztóval rá lehet rakni az újat! Örök élet, meg egy nap.

2008. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Az a helyzet, hogy panellakást akarok idén vagy jövőre felújítani és ezért érdekelt, hogy hogyan tudnám felszedni a járólapot. Párom azt mondta, hogy vésni kell! Neki nem fűlik hozzá a foga! De nekem meg nem tetszik a régi járólap és másikat akarok majd! És ezért kérdeztem, mert tuti biztos, hogy majd nekem kell megcsinálni (konyha, fürdőszoba, wc).

2008. jún. 7. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nem muszály felszedni,rálehet lapozni.Kiegyenlítő meg flexibilis járólapragasztó kell hozzá.Amelyik esetleg mozog, azt felszeditek, de nem kell mindet.Nálunk is így volt.Manapság minden lehetséges.
2008. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja. Én is most rakom le, a flex ragasztó isteni.
2008. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!