Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen Tv állványt barkácsolja...

Milyen Tv állványt barkácsoljak? Valami ötlet esetleg?

Figyelt kérdés

Nos van néhány felesleges bútorlapom, és már régóta tervezzük a barátnőmmel hogy kéne egy jó Tv állvány, mert most egy komód tetején van a TV-nk de azt már te tennénk egy másik szobába.

Nos elég sok holmink van amit a TV-re lehetne kötni, ott a DVD lejátszó, akkor van egy HI-FI-m amit a DVD-re kötünk rá hogy házimoziként funkcionáljon, annak is kéne hely, mert még csak a szekrény tetején porosodik. Akkor van egy Xboxom aminek szintén helyet szeretnék keríteni mert unalmas hogy mindig elő kell venni a dobozból ha játszok vagy játszunk rajta aztán elrakni, meg ugye a beltérinek is kellene egy hely mert jelenleg az egy fa virágtartó polcon van igénytelenül néz így ki.

Nos vannak ötleteim de nem tudom így konkrétan eldönteni, boltokban nézegettem ilyen és az alapján akarok kalkulálni de semmi olyat nem láttam amire alapozhatnék. A lényeg hogy az előbb felsorolt eszközöket szeretném elrendezni ott mintha polcon lenne a TV alá, aztán a DVD-knek is szeretnék valami helyet hogy azért legyen valami kinézete de az nem annyira fontos.

Led tv- kb 60 cm széles olyan 1 méter széles állványra gondoltam össz vissz de minimum 60 cm kellene. Nem konkrét tervrajzokat kérek esetleg ha van oldal ahol lehet tucatszám ilyeneket nézni amiből nyerhetnék ötletet az jó lenne akinek van esetleg elképzelése az le is írhatja az elképzelését.

A kérdésemet csak ötlet szerzés miatt írtam ki egyébként, örülnék ha megdobnátok pár ötlettel.

További jó éjszakát!


2013. márc. 3. 23:32
 1/1 Ágh Ferenc ***** válasza:
100%
[link] Ennél több ötletet nehéz adni:)
2013. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!