Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Merre juthatok hozzá reális...

Merre juthatok hozzá reális áron belső kulcsnyilasú (Imbusz vagy torx) csavart 6 mm menetátmérő,70 mm hosszú, végig menetes?

Figyelt kérdés

Olyan árajánlatot kaptam rá jól ismert boltban, hogy leesett az állam. Régen egy kilót kaptam volna a mai darabárért. :-o

4 darabra lenne szükségem csak.



#csavar #átmérő #menet #imbusz #torx #menetes szár #Imbuszcsavar #torxcsavar #inbuszcsavar #torkszcsavar
2013. márc. 14. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik sarki barkácsboltban kaphatsz ilyen csavart darabonként 15-20 Ft-ért, nem hiszem, hogy ez az összeg falhoz vágna!


Ha mindenáron spéci boltot szeretnél, akkor menj be a Nagy és Nagy-hoz:

[link]

2013. márc. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy ilyen hosszú nincs szinte sehol. Sarki bolt ide vagy oda, legalább 15 helyen próbáltam venni. A fabori volt az egyetlen, ahol azt mondták tudnak hozni, de darabja 875 Ft :-( Még azt is hozzátették, ha elég lenne 60 mm hosszú, akkor 500.- Ft/db. De nem jó, fontos a 70 mm hosszúság és hogy végig menetes legyen!

Esztergályost is kérdeztem, de ő nem tud készíteni belső kulcsnyilasút csak ha hozok nyers fejes szárat. Ja, de akkor én is rá tudnám vágni a menetet, ha lenne. :-o

2013. márc. 14. 08:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, megpróbálom őket is!
2013. márc. 14. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár melyik vas boltban .Ha nem végig menetes akkor végig kell vágni!

[link]

2013. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es v ok [link] Szerintem az eladó 1 dobozra gondolt !!!! amiben 200db van. :-)
2013. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!