Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gipszkarton polcot szeretnénk...

Gipszkarton polcot szeretnénk csináltatni. Valami szép modern, dizajnosat. Nem tudom hol tudnék találni ilyesmi képeket, google-n nem találtam ami tetszett volna. ötlet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 13:27
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
Nem hallottam még hogy gipszkartonból csinálnának polcot, de az nem lesz rugalmas! Ha a terheléstől csak kicsit is hajlana akkor törni fog. Léc félék nem jók neked?
2013. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:

[link]

Ilyenre gondolsz? Akkor találd ki a magad polcméreteit ami neked megfelel és mehet is a munka.

2013. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmire,ez nagyon jó,köszönöm :) Csak azt hiszem rosszul tettem fel a kérdést,ezt nem polcnak nevezik,hanem falfülkének.
2013. márc. 19. 11:16
 4/4 master chief válasza:
Maga a falba akrod hogy egy síkban legeyen a fallal? Az attól függ ha így akarod, hogy milyen mélyre akarod és, hogy vann a falba cső vagy kábel vagy valami a mi az útba van ha nincs akkor ki kell bontani de nekem egy hajtó hején van ilyen polc.
2013. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!