Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen 125-ös flexet vegyek?

Milyen 125-ös flexet vegyek?

Figyelt kérdés
Max 20.000ft-ért de, az se baj ha kevesebbért van valami elég jóféle. Nagy a választék és nem tudok dönteni. Nem szeretnék gagyit venni.
2013. ápr. 11. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én is pont most állok ilyen gép vásárlása előtt és én is olcsóbb de jó minőséget kerestem mert villanyszerelő vagyok és nem csak házi barkács célra kell.

8000 ft tól van Einhell , Extol amik kiváló márkák 2 év garanciával de 6000 ft-tól van például Kinstorm nevű gép.

elég sok van a neten ha szétnézel.

Nekem eddig Kinstorm volt ami 3 év után adta fel most pedig ez mellett döntöttem ajánlom neked is:

[link]

2013. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ő elég jó, az üzemben ilyesmit gyepálunk non-stop, úgy nézem több helyen akciós is. otthon örök életű lesz

[link]

2013. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]


Gyakorlatilag elnyűhetetlen. Ha már Flex :) Én nagyon szeretem, normálisan lehet vele dolgozni, és nagyon tartós kis melós szerszám.

2013. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi eddig mind hármotokna. Ez a makita tényleg jól le van akciózva, viszont mennyire észrevehető vajon hogy "csak" 720wattos? Mondjuk inkább legyen kicsit gyengébb mint gagyi. :)
2013. ápr. 11. 20:52
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja igen, meg az a 3év garancia is csábítóan hangzik.
2013. ápr. 11. 20:54
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek közül szerintem mindegyik jó ezen az oldalon jó cuccok vannak.

2013. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A teljesítménnyel ne foglalkozz az számít szinte a legkevesebbet.

Ugyanúgy elvágsz egy vasat egy 600w-os géppel mint egy 1200 assal. A minőség a lényeg.

2013. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb a hármas által is belinkelt Original Flex. Legalább olyan jók a Metabo gépei is. Olcsóbb kategóriából A Lidl által forgalmazott Parkside gép is jó (8e Ft. 3 év gari, fordulat szabályzó). Ez utóbbinak nagy hátránya, hogy nincs rajta bekapcsológomb rögzítés, így csak állandóan nyomva tartott gombbal lehet működtetni.
2013. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most ezek után vacillálok a FLEX meg a makita között, de azt hiszem megveszem a makitát, aztán majd meglátjuk mit tud. Adnak mellé egy ingyen gyémánttárcsát, ami pont kell is, betont vágni, meg +1000ft ért 10 korongot. Jó vételnek tűnik, ha azt nézem hogy 30.000-ről van leakciózva. Aztán lehet hogy így szórják ki a raktárból a selejtet. :D
2013. ápr. 11. 22:16
 10/15 anonim ***** válasza:
kis "flexnél" a 720w nem gyenge.
2013. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!