Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 90 m2re akarok kponti fűtést,...

90 m2re akarok kponti fűtést, csak vegyes tüzelést Pufferrel. Van valaki aki mostanában csináltatott? Az érdekel hogy mennyibe jött neki ki?! Elég horror ár jött ki számításom alapján.

Figyelt kérdés
Nekem Két nagyszoba, nappali, konyha, fürdő, előszoba!Egy ilyen munkánál mennyi a szerelő díja? Tudom h sok mindentől függ..

2013. ápr. 21. 14:50
 1/4 anonim válasza:
Mi ősszel csináltattunk ilyet, szintén 90nm, 700 l-es pufferrel. Pár radiátor és a kazán már már megvolt, és be volt csövezve minden, csak néhány radiátor hiányzott, a puffer és a szivattyúk, így volt ~600e Ft. Nekünk egy ikerpár csinálta, a férjem intézte a dolgot, így nem tudom a részleteket (pl munkadíj).
2013. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor felköthetem a gatyám.... 1 millió vagy elég lesz vagy nem!
2013. ápr. 25. 06:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyi fátok megy el egy szezonba? Mennyire jött be a puffertartályos dolog?
2013. ápr. 25. 06:13
 4/4 anonim válasza:
Még nem sikerült lehőszigetelni a házat, nagyon sok fa megy el, főleg hogy babával vagyok itthon, tartani kell a 22 fokot. Szóval rengeteg, mert több mint 70 éves a ház. A puffer nagyon jó, nekünk még csak enyhébb időben jött be, akkor ha felfűtöttük, és pl pár napig nem kellett fűteni, napokkal később is volt benne meleg víz, és működött a rendszer. És éjszaka nem kell kelni mert a pufferről működik minden. Ez idén nálunk télen nem sikerült, mert egyszer sem értük el az áhított 22 fokot, a szivattyú csak keringetett-keringetett, a pufferba nem ment semmi.... Idén hőszigetelünk! :)
2013. ápr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!