Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a ruhát esküvőre vettem....

Ezt a ruhát esküvőre vettem. Még nincs hozzá cipőm, táskám. Milyet ajánlanátok? (linkkel, ha lehet) Jaa és milyen körmöt csináltassak? Még nem volt egyszer se műkörmöm. Melyik a legtartósabb? És milyen színű illene a ruhához? Smink ötlet is jöhet ;)

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 19. 12:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj érte, de ez a ruha mesze nem esküvőre illik, inkáb farsangra, sem színben, sem stílusban, és hát nem illik rövidebb ruhát felvenni, mint ami a menyasszonyon lesz, ez alap. Táskát feketét, meg cipőt is, csak az illene hozzá, túl komor és egyben csicsás s ruha.
2010. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
csatlakozom az elsőhöz. a ruha szerintem kicsit hétköznapi:S nem esküvőre való. gondold át a ruhát is mégegyszer...
2010. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Fekete francia műkörmöt csináltatnék hozzá,piros díszítéssel(a műkörmös rengeteget tud)

Én az egyszerűség híve vagyok ezért fekete elől kivágott magassarkú cipőt és egy laptáskát vennék hozzá.

Igaz,hogy a ruha egyszerű,de szerintem ezzel kicsit fel lehetne dobni:)


És tudom,hogy off,de hol vetted a karkötődet?:)

2010. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem sem illik ez a ruha egy esküvőre

én a helyedben nem huznám fel....

válasz inkább másikat

bocsi...L/25

2010. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem illik rövidebb ruhát felvenni? Én már annyi esküvőn voltam és mindenhol voltak olyan lányok/nők ahol miniszoknyában voltak vagy ehhez hasonló fazonú ruhában. Sőt olyan is volt, hogy a koszorúslányoknak sexibb ruhájuk volt mint magának a menyasszonynak. Szerintem amúgy simán felveheted ezt, bár ez a minta picit kihívó, de nem vészes. Viszont a kiegészítőid ne legyenek feltűnőek, az már túl sok lenne. Sima fekete magassarkú (vagy lapos ha nem tudsz benne menni :)) és valami fekete táska. Semmikép ne legyenek színesek. Remélem segítettem. :) Ja és linket nem tudok küldeni, mert hiába másolok be ide neked valamit, ha nem lehet sehol kapni. :D
2010. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát nekem tetszik a ruha..már megvettem.Nem volt olcsó,szal másikat nem fogok venni :) És azért ilyen rövid,mert Spanyolba lesz az esküvő,dög meleg lesz,és azt mondták h rövid ruhát vegyek.

A karkötőt Bijou Brigitte-be vettem.(:

2010. máj. 19. 12:35
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
tok sexi ez a ruha!!!siman megy a lagziba!szerintem minden kiegeszitod fekete legyen es ugy tokeletes lesz:)
2010. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

köszii :$ végre valaki, akinek tetszik:$

..én is fekete kiegészítőkre gondoltam:)fekete magassarkú,táska..csak a körmömet nem tudom h milyenre csináltassam?!meg a sminkem..:/ ötlet esetleg?

(egyébként a válaszotok után írjátok már oda h fiú v lány,és a korotokat)

2010. máj. 19. 14:04
 9/26 A kérdező kommentje:
jaa és egyábként a ruha kicsit át lett alakítva, mivel L-es ruha, (ez volt az uccsó darab és nem akartam ott hagyni :D) lelett szűkítve, képen kicsit nagynak tűik -.-
2010. máj. 19. 14:06
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Hééé, nekem is tetszik a ruha, és én is azt írtam, hogy minden kiegészítőd fekete legyen.. na mindegy nem lényeg. :D
2010. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!