Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Átlátszó plexi tetőt mivel...

Átlátszó plexi tetőt mivel lehetne lesötétíteni?

Figyelt kérdés
Kerti asztalnak készítettem egy tetőt, amire első körben átlátszó plexi lap került, amit le szeretnék sötétíteni. Mit javasoltok? Nádban gondolkodom, de hátha tudtok egyszerűbb megoldást.
2013. ápr. 28. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a nádnál olcsóbb, egyszerűbb nem lesz.

Megvárhatod, míg felnő egy adag futónövény, vagy vehetsz rusnya hőtükröt rá.

2013. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a nád sztem jó. dizájnos, árnyékol, és természetes anyag. az illesztéseknél kellemesen beszűrődik a fény, nekem nagyon tetszene :)

dobsz egy képet, ha kész vagy vele? :)

2013. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy fehér lepedőt teríts alá spárgákon átdobva.
2013. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nád lesz a vége, amiről hozok majd képet, de előtte mindenképpen kipróbálom ezt a lepedős megoldást. Először azt gondoltam, csak vicces kedvében volt a kedves válaszoló, de aztán rájöttem, hogy egyáltalán nem rossz ötlet, ha pl. megfelelően le van súlyozva a lepedő négy sarka, esetleg szélei. Egy próbát mindenképp megér! ;) Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. máj. 1. 08:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak csipeszelni szoktam mint a ruhákat. Megyek is megcsinálom.
2013. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsindelymester válasza:
O.S.B lap és bitumenes zsindely (Villas)
2013. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!