Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ismertek valamilyen "házi"...

Ismertek valamilyen "házi" falminta festési technikát?

Figyelt kérdés
valami kis mintákat szeretnék csinálni ami egyszerű..
2013. ápr. 28. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:

pl milyen mintákat??

A gyerek szobába szivacsból egy nagyobb csillag alakot vágtam ki és azzal nyomdáztam a falra.

Meg egy kis téglalapot vágtam ki a szivacsból és kitépkedtem belőle kicsi darabokat és úgy nyomkodtam a falhoz..lényegébe kicsit olyan buborékos kinézetű lett a fal azon a részen

Egyébként festékbe nyomkodtam kicsit a szivacsot és nem simán a festett falra

2013. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hy!

Én két fajtát tudok,na jó,több ötletem is van.

-Ha van régi diavetítőd akkor átlátszó fóliára nyomtatsz ki feketefehéren azt amit fölakarsz rajzolni ,festeni ,a diavetítő elé tartod amit akarsz és a falon át tudod a kontúrokat rajzolni,hülyeségeket írok mert nem a múltban vagyunk egy projektor segítségével könnyen falra vetítheted a kiszemelt mintádat és átrajzolod,átfested.

-Ha bevállalós vagy akkor szabad kézzel neki állsz

-Csinálhatsz pappírból sablonokat amiket felragasztasz és annak segítségével festesz

-Kell egy henger,egy olyan ami tömör gumi,vagy nagyon tömör szivacs,arra kivághatod a mintát amit felszeretnél nyomni a falra és akkor csak gurítanod kell a falon(negatívot kell vésned a szivacsra,gumira,vagy akármire)

-Vehetsz dísz szalagokat is amikkel kialakíthatsz egyszerű mintákat.

2013. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minek? Fesd le fehérre a falat, a többit a gyerek elintézi :) Ha betelt pohár lefested színessel, és nem fog rá firkantani semmit. Nálunk bevált.
2013. ápr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
diavetítő helyett manapság hamarabb tudsz egy projektort kunyizni :P
2013. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nálunk ez hálószoba lenne, szeretnénk egy kicsit felnőttesebbre mert sokat sexelünk benne..
2013. ápr. 29. 00:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor rakjatok tükröket a falra és lessétek magatokat közbe.....
2013. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha csak sexeltek benne akkor nem tök mindegy hogy milyen a fal?

Meg nekem nem volt még olyan nőm aki kefélés közben a tapétámat nézte volna(az más kérdés hogy érintkezett vele közben ) :)

Ezt a felnöttesebre dolgot sem értem.Donalt kacsák vannak a falra festve?

2013. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2013. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bekenni a nő hátát, seggét festékkel, és a falnál megdolgozni :)
2013. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!