Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fontos! Hogyan tudnék felvasal...

Nano Dream kérdése:

Fontos! Hogyan tudnék felvasalni bútorlapra nyomatot?

Figyelt kérdés
Röviden keretezett lepkéket akarok gyártani, és a lepke nevét nem kis papirbol kivágva szeretném ráragasztani a bútorlappal, hanem valamivel rávasalni. Szitával túl költséges lenne a sok fajnév miatt. transzfer papírral meg nem jó, mert kicsit rücskös a felülete, és nagy nyomás kell az átvasaláshoz, amire gondoltam a rágógumiba szokott lenni, ilyen vízzel leváló tetkó a papirról, annak mi a pontos neve? Vagy esetleg egyéb ötlet ami megvalósítható házilag?

2013. máj. 3. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Alfaset. Ma már nem ez a neve, de nekem az marad :) Simán ceruzával át tudod satírozni a betűket. Persze talán pepecs munka, de kiváló megoldás. Az összes készült műszeremen, gépemen ezzel van a feliratozás.


[link]


Letraset:


[link]


Ez majdnem olyan mint az alfaset.


[link]


Ez meg a klasszikus Alfaset. Nekem még van is egy a/4-es fekete, egy a/4-es fehér, meg egy a/5-ös fekete ívem. Szokott lenni vaterán is, olyankor mindig veszek :)

2013. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az tényleg nem rossz, viszont szeretnék egy cáráldás betűtípust használni, itt viszont adott a betű, és nem modosítható.De azért rákeresek, köszönöm :)
2013. máj. 4. 06:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ami még otthon megoldható, hogy nem a bútorlapra közvetlenül vasalod a betűket, hanem egy kis alumínium táblára. Ezt lehet polírozni, szálcsiszolni, és megmarad a vasalás is rajta. Mellesleg még jobban fog kinézni.
2013. máj. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!