Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Emésztőgödröt építek valakinek...

Virág Jenő kérdése:

Emésztőgödröt építek valakinek, csak az a baj, hogy nem tudom mennyiért építik?

Figyelt kérdés
Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy mennyiért építik. A méretek: 2m a kerülete, 2m mély. HA jól számoltam ez olyan 6.2m3 Téglával kell körbefalazni(tudom hogy nem a legjobb megoldás, de ez az óhaj). És persze bele kell vezetni a szennyvíz csövet is.

2013. máj. 11. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
200k.
2013. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
43%

Tisztelt Kérdező! Te föltettél egy olyan kérdést, amiben igen sok az ismeretlen tényező. Így aztán válaszolni is képtelenség érdemben.


A számolásod nem jó: ha a kerülete 2m, akkor 2m mélység esetén az maximum fél köbméteres gödör.

Ezen kívül nem tudjuk, hogy milyen téglából kellene csinálni, milyen talajba kell ásni a gödröt, milyen szennyvízcsövet akar a tulaj használni, és milyen messzire kell vezetni a háztól.

2013. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

200 ezer ezért? Hát inkább ne ennyit kérj mert körberöhögnek.

Nálunk az építkezésen egy napra a melósok 10 ezret kértek. De mivel egyedül vagy legyen ez az összes 20 ezer forint.

(MAXIMUM) Azért ha megnézed ez is egész szép óradíj...

Ezzel a munkával szerintem 4-5 nap alatt végezhetsz. Durva fejszámolással egy 100-as jön ki.

2013. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"legyen ez az ÖSSZEG*"
2013. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
+ tégla + konténer
2013. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja hát meg ha a benzint is beleszámítjuk meg a teherfuvart... Bár a kérdés az volt mennyiért építik, ami szerintem munkaköltség.
2013. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ágh Ferenc ***** válasza:
Biztos, hogy lehet azon a környéken emésztőt építeni? Nehogy a büntetés mindennél drágább legyen!:)
2013. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Az a jó az emésztőben hogy a föld alatt van, ha elkészül a franc se fog tudni róla ;)
2013. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ágh Ferenc ***** válasza:
80%
Nem ismered a jóindulatú szomszédok szemét és száját!
2013. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem egy tök nagyot készítettek zsalukőből pár éve 140 körül. ebben benne volt a markológép is, és az angyag is, meg hogy a földet elterítették bobcat-tal.
2013. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!