Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A Lampart konvektorok parapetj...

A Lampart konvektorok parapetje kisebb vagy nagyobb, mint a FÉG konvektoroké?

Figyelt kérdés
Azért is kérdezem, mert ki kell cserélnem a régi FÉG konvektort, és ugye az a legegyszerűbb, ha a régi helyére csak egy új konvektort kell venni, de a Lampart konvektorok olcsóbbak jelenleg még parapettel együtt is. De ha sokat kell vésni, mert a Lampart konvektor parapetje nagyobb, mint a FÉG-é, akkor hagyom az egészet, mert nem akarom, hogy szétvéssék a falat, és sokat romboljanak. Mit ajánlotok?
2009. okt. 2. 11:51
 1/1 anonim válasza:
A Lampart konvektorok parapetje szerintem más, mint a FÉG konvektoroké, de egyes FÉG modellek (pl. Beáta) parapetje szintén másmilyen, ha jól hallottam. De régi parapet esetén mindenképp érdemes kicseréltetni, legalábbis ezt mondta egy szerelő nekem, bár ha FÉG parapetet FÉG-re cseréltetsz, akkor nem kell vésni.
2010. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!