Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ezen a képen a középső sorban...

Anitaanita kérdése:

Ezen a képen a középső sorban a jobb szélső csavar, milyen csavar? (20L)

Figyelt kérdés

Érdekel még az is, hogy hol lehet venni belőle kis méretű csavarhúzót. Ha készletben van ilyen típus sem gond. Ha készletben (vagy darabonként) lehet venni valahol 1-2 db ilyen kialakítású kis méretű bitefejet, az is tökéletes.


Íme a link a képről: (középső sor jobb szélső) [link]


2013. máj. 29. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sima kereszthornyú csavarról van szó, nevezik csillagnak is... csavart is éa csavarhúzót is tudsz venni vasboltokban barkács boltokban/áruházakban, de a tesco és az auchan is kiszolgál...
2013. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jól néztem akkor az egy csillag csavarhúzóval behajtható

pozdorja csavar volt.Egy bíztos az ilyen fejű csavarokhoz csillag csavarhúzó kell,de a hozzávaló méretű .

2013. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barkácsban vegyél jó minőségű bitfejet,mert gagyit pillanatok alatt lenyalja . 2 voltam
2013. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kétféle kereszthornyú létezik és egyik a másikába nem túl jó.a képen lévő PH-s
2013. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így felülről a gipszkarton csavarra hasonlít, ha bit fejet vagy csavarhúzót veszel hozzá, akkor PH-2 jelölésűt keress.


Szerintem.

2013. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egy PH-s (Phillips), kereszthornyú csavar, méretét kép alapján nem lehet kitalálni, de egy 2-essel nem hibázhatsz nagyot.


Van még a PZ-s csavar is (Pozidriv), kicsit más, nem igazán kompatibilisek egymással, így egy készlettel jobban jársz.


[link]


[link]

2013. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Már tudom mit keressek és hol :) :)
2013. máj. 31. 07:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Régebben reiser csavarnak hívták, ma csillag,- vagy kereszthornyú csavar.
2013. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!