Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Most cserélték a vízvezetékcsö...

Most cserélték a vízvezetékcsövet, ha lehúzom a wc-t nagyon hangosan zúg. A szerelő szerint ha bel lesz falazva nem lesz hangos, én nem hiszem. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen zúgást hallasz? Az természetes, hogy a nyomásból "szabaduló" víznek van hangja. Ha eddig vastagabb cső volt, akkor a nagyobb áteresztőképesség miatt kisebb volt a "kilépőnyomás" vagyis nem volt olyan hangos. Most lehet, hogy vékonyabb a cső és jobban "zúdul" kifelé a víz.
2009. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is a víz zúg a csőben olyan a hangja mintha fúrnák a csövet, 2 szobával arrébb is tisztán hallani(meg 1 emelettel feljebb is)-nagyon zavaró
2009. okt. 7. 10:41
 3/5 A kérdező kommentje:
És még hozzátenném, azt hiszem olyan golyós szelepű wc lehúzónk van, és ahogy megfogom, hogy elzárjam a vizet(el kell fordítani) érzem a kezemmel, hogy rezeg az is és a cső is.(még nincs visszafalazva)
2009. okt. 7. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Azlrt rezeg a cső, mert még levegő van benne. Ha elzárták a vizet a szerelési idejére akkor utána ez szokott lenni.
2009. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen levegős a rendszer azért van!Nálunk is ez volt be is voltam rezelve mi a fene ez!De szépen elhalkult!
2009. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!