Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Skil szerszámokról vélemények?

Skil szerszámokról vélemények?

Figyelt kérdés
Otthoni barkács célra kellene, tudom nem egy csúcsminőség, de azért a teszkós cuccoknál jobban bírja? Egy 500W-os fúrógépet néztem, meg egy 550W-os sarokcsiszolót, csak gyanúsan olcsó és nagyon gagyit nem szeretnék venni...
2013. júl. 1. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a Bosch leggyengébb változata. Ettől függetlenül, nekünk a fúró és egy kis flex jól bírja sok éve.de a flex lett már csapágyazva.
2013. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jol mondtak, a Bosch leanyvallalata, ha jol tudom Torokorszagban gyartjak. Nem kell tole megijedni, a "tecsko gazdasagostol" mindenkeppen jobb lesz, de azert ne vard hogy 20 evig naponta szolgalni fog.
2013. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen nem napi használatra kell. Saját autómat szoktam bütykölgetni, tehát még csak nem is rendszeresen használnám, hanem csak egyszer-egyszer. Akkus fúróm van az ominózus márkától, mondjuk az akkuja már elfáradt, de mechanikailag semmi baja. Csak azért kérdeztem, mert sajnos manapság minden silányabb minőségű és azért ha nem is rendszeresen, de ritkán azért csak használnám a barkácsgépeket.
2013. júl. 2. 07:38
 4/6 gomzoli ***** válasza:
Nekem 500 wattos kis ütvefúróm van ilyen nevű, 8 éve vettem, azóta jópárszor használtam már, és hibátlanul működik. Illetve annyi baja van, hogy az a tolókapcsoló, ami a fúrás és az ütvefúrás közötti átváltást szolgálja, kissé kilazult, és néha a rezgéstől félig átcsúszik, ujjal vissza kell tolni, és kész.
2013. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A SKIL nagymúltú szerszámgépgyár. Ők készítették az első elektromos kézifűrészt és ők találták fel a körfűrészt is. Ez utóbbit angol nyelvterületen a mai napig skilsaw-nak azaz skilfűrésznek nevezik. Számos szabadalom fűződik a nevükhöz. Nekem van tőlük többek közt egy 20 éves dekopír fűrészem ami a mai napig jól működik pedig kapott rendesen. Persze azért kisebb karbantartó javításokon átesett de kiváló darab. Szóval nem tesco kategória. 1996-ban valóban felvásárolta a Bosch. Azóta lehet kapni hosszanti motors körfűrészt a bosch kínálatában. A zöld boschnál jobb minőség a barkács kategóriája is. Nem csicsás gépek de bírják...
2018. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül is flex egy olcsó Black&Decker lett, teszkós, kb 7e ft-ért vágták hozzám akkor, azóta is remekül működik. Nekem nagyon bejöttek a közértes (Workzone/Parkside) barkácsgépek. Amire én használom, arra tökéletesen megfelelnek, nyilván ipari felhasználásra alkalmatlanok, de ezt azért szerintem az áruk is tükrözi.
2018. jan. 26. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!