Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretnék párnát csinálni....

Szeretnék párnát csinálni. Mivel töltsem fel?

Figyelt kérdés
Kisebb textildarabokra gondoltam, de az talán túl puha..
2008. jún. 25. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Méteráru boltban szokott lenni szivacscafat. Izé, nem tudom, mi a rendees neve, kis cafat szivacsok, szivacsgolyók, ilyesmi, kisebb-nagyobb kiszerelésben lehet kapni. Kicsit darabos, de házi megoldásnak én csak ezt tudom... Gondolom nem rohangál 10 liba vagy tyúk a kertben, aminek a tollait szeretnéd a párnához felhasználni...

Szilikongolyót meg még nem láttam így külön, csak már az avval föltöltött párnát...

2008. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bioboltban szerezz be tönkölypelyhet. Én varrtam magamnak egy ilyet, ha fáj a fülem/fejem/hasam, csak behajítom a mikróba megmelegítem és ráfekszek, v ráteszem a hasamra.Van ilyen gyógypárnám meggymagból is. azt meg úgy csináltam, h a kifejtett meggy magját megmostam és megszárítottam a napon. Ha csak díszpárnának vagy sima alvóspárnának akarod akkor darált szivacsot tegyél bele, vagy vatelint. MInd a kettőt lehet kapni méteráru boltban, nálunk azt hiszem a 100 ft-s boltban is van.
2008. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kissebb textildarabok nemhogy túl puhák, hanem kemények, és nehéz lesz a párna mire telerakod.Lehet kapni darált szivacsot nem drága, azzal tökéletesen kitudod tömni.
2008. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem egy nagyáruházba ha bemész,ott lehet kapni kicsi zsákokba apró szivacsdarabkákat,olcsó áron.Az lenne a legjobb.
2008. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Navégre válasza:
Ilyen kéne neked, kártolt szilikonizált poliészter "golyó" [link] Villányi úton lehet kapni, egy kispárnába 600 ft-ért kapsz. Én is hasonlóban töröm a fejem, és még a wellsoft anyag feldarabolására gondoltam, mivel van egy csomó maradékom itthon, de nem tudom az milyen.
2018. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!