Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Olyan körkivágós csempevágót...

Olyan körkivágós csempevágót keresek, amely elvágja a gress lapot is. Melyik márkát érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Vagy miből fogom tudni a termékleírásnál, hogy elviszi a gress lapot is? Nem az 50-70ezer Ft-os termék érdekelne,hanem jóval olcsóbb.
2013. szept. 3. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A következőt tudom ajánlani.Menjél be egy maszek barkács

boltba ,ahol nem 10 kiszolgáló van,mert azok csak eladók .

Aki kicsit ért is hozzá .Ne a legmárkásabbat kérd,de gagyi se legyen .Neked csak pár lyukat kell kívágnod .

Én is veszem a szerszámokat,kellékeket .

2013. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Páromnak venném ajándékba, aki kőműves és burkoló. Eddig a maszek burkoláshoz kölcsönkérte exfőnöke 70ezres gépét. Most már jó lenne neki egy saját, de nem olyan drága. Nálunk csak Praktiker és Baumax van, más barkácsbolt nincs ahol ilyeneket kapni lehet. Neten gondoltam megrendelni,ezért kérdeztem,hogy a leírásnál mire kell figyelni.
2013. szept. 3. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!