Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik vidéki angliai kisváros...

Melyik vidéki angliai kisvárosba érdemes menni dolgozni, amely olcsó is és ahol jó a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Meg persze ahol van munkahely is. Köszi a segítséget előre is.
2012. jún. 30. 16:18
 1/6 anonim válasza:

Anglia nem olcsó. A közbiztonság csak vidéken jó, mert ott nincsenek pakik meg kelet-európaiak, csak angolok.

Cornwallt vagy Devont javaslom, persze nem fognak szeretni. :D

2012. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdésnek semmi esetre sem javaslok kisvárost! Egy kisvárosban jóval kevesebb a munkalehetőség, jobban kitűnsz a tömegből külföldiként. Szállást is nehezebben kapsz, mivel külföldi vagy, nem ismernek, nem bíznak meg benned. Kezdésnek mindenképp nagyváros az ideális, aztán ha van már pár év helyi referencia, akkor lehet tovább állni! Én Londonban kezdtem, jelenleg egy Londondontól 45 km-re lévő kis városkában lakom.
2012. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz kisváros alatt?
2012. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy Londontól kb. 60 km-rel arrébb lévő kisvárosban lakom. Direkt úgy jöttem ki Angliába, hogy kisvárosba szeretnék jönni,mert nekem London kezdésnek túl sok lenne:) Hihetetlen kedvesek és segítőkészek voltak velünk az emberek (párommal jöttem ki). Szállást olcsón elég nehéz itt találni, de semmi sem lehetetlen. Tesco is van elég jó árakkal. A munkahelyem az albérletünktől kb. 5 percre van, a Tesco meg 15 perc sétára,tehát ebből a szempontból nagyon kényelmes:)
2012. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, hogy kiközösítenék, nem úgy ismertem én meg az angol embereket. Persze ha megkérdezi valaki, hogy miért költöztél át, akkor ne azt mondd, hogy "hát mert itt többet keresek", hanem inkább olyasmit, hogy megfogott az ország, szereted az angol kultúrát, stb.
2012. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Talán nem mutatják ki, de vannak angol ismerőseim (nem, én nem költöztem oda), akikkel még az uniós csatlakozás, tehát a kelet-európai bevándorlási hullám előtt ismertük meg egymást.

Hát, hogy is mondjam, nincsenek nagy véleménnyel a kiköltöző emberekről. Persze, a pakiknál többre tartják őket, de ettől függetlenül a kelet-európaiak Anglia utcaseprői, kukásai, bolti eladó.

Annak, hogy az ellenérzésüket nem mutatják ki nyíltan, egy oka van: a Race Relations Act.

2012. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!