Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet belőlem ezermester?

Hogyan lehet belőlem ezermester?

Figyelt kérdés
Szeretnék jobban érteni a ház körüli elromlott dolgokhoz, például a villanyszereléshez kicsit, fűtésszereléshez kicsit, vízvezetékszereléshez, elromlott gépek javításához. Mit tegyek, hogy egyszer ezermester váljon belőlem? :D

2013. szept. 5. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben úgy nőnek bele! Látják az apjukat, nagy bátyjukat, szerelni barkácsolni. Valamint nyaranta nem a legkönnyebben fizető munkákat keresik, hanem azt ahol mindig új vár rájuk. Például egy lakatos műhelyben, vagy bármi más szereléssel kapcsolatos műhelymunka.
2013. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem erre a pénztelenség vitt rá. Szerelek én vízvezetéket, lefolyót, villanyt, vízkőtelenítek bojlert, autóba biztosítékot cserélek... amit akarsz. Az előttem író is jókat "mondott"

Ja igen és 34/nő

2013. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Építőiparban kéne dolgoznod és a saját károdból leszűrt tapasztalatokat hasznosíthatod. Kreativitás, probléma megoldó készség nélkül csak egy fakezű mekk-mester lesz belőled. Azonban a gépek az más világ, ott keveredik a műszaki tudás és a szakmai fogások ismerete. Legtöbbször az ilyesmi fordítva sül el és csak gányolás lesz belőle.
2013. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó is írta. Legtöbbször gyányolás lesz a munka vége,majd hívsz 1 szakembert aki jól,gyorsan és legfőképpen szabványosan megoldja a problémád. Mert amiket felsoroltál az mind SZAKMA,nem lehet csak 1 kicsit elsajátítani. A 34 éves nőnek meg csak annyit hogy az izzó csere még nem villanyszerelés. De ha ügyes kezű és legfőképpen értelmes ember vagy és elfogadod(elnézed) ahogy a szakemberek dolgoznak, sok minden egyszerűbb feladatot magad is meg tudsz otthon oldani.
2013. szept. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az en apam ezermester,de szoszerint,majdnem mindent meg tud javitani(kiveve a szamitogepet,amit en tudok xd),bar igaz,hogy autoszerelessel foglalkozik es ezert is ert mindenhez :P.

Amugy szntem a legjobb modja,hogy probald meg ellesni azoktol,akik ezzel foglalkoznak.

2013. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, most már OKJ-ben ne gondolkodj:)
2019. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!